Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy vészeltétek át hogy...

Hogy vészeltétek át hogy elvetéltél, vagy műtöttek mert beindult a vetélés?

Figyelt kérdés

Ma reggelre vereztem, egyből kórház, kiderült 8hetesen elhalt, 2,5cm..

11hetes vagyok, szombaton töltöttem volna 12.hetet, jovoheten lett volna kontroll és genetika

Valahogy jobban érzem magam, hogy inkább most derült ki mint később, és akkor jobban fajt volna az elengedes is, de így is szörnyű.

Van egy egy éves kislanyom, vele minden oke volt ő vele is elsőre teherbe estem..

Faj nagyon, de próbálok pozitív maradni, ha most ot elvette tolem a jó isten, remelem hamarosan megajandekoz újra egy gyerkoccel. Akinek volt vetélés vagy műtét hogy dolgozta fel? Utána mikor estetek teherbe?


2021. febr. 25. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1év kellett, h.újra terhes legyek. Feldolgozni nehezen ment, magamat okoltam(okolom) kicsit. De sajnos nem volt erős terhesség, nem valószínű, h.én rontottam el vlmit..Arra szoktam gondolni, h.vigyáz a nemrég megszületett tesvérére.
2021. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1vagyok Sajnálom, ami veled történt! Jobbulást!
2021. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ne okold magad!

Szerintem csak olaj a tűzre. Én próbálom úgy felfogni, h valami baja lett volna és jobb így, mint élete végéig egy beteg gyermek aki 024ben felügyeletre szorul

Köszönöm! Faj de túl kell élni. Azt mondtak műtét után 3het pihi és utána lehet próbálkozni. De remelem spontán elmegy, nagyon gorcsolok..

2021. febr. 25. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve lesz, azóta sem jött, jövő hónapban lesz a laparoszkópos műtétem. Én ezen nehezen tettem túl magam, de mindig az életem része lesz, és próbálok ilyenkor arra gondolni, hogy valamire tanítani akart és akar az élet. Nekem nem él apukám, és azt mondtam a családnak, hogy ő is szeretett volna egy unokát, így remélem együtt vigyáznak rám. Azért az éles próbálkozással várjátok meg, ha megjön a mensid, mert akkor legalább tudják honnan számolni, ha újra terhes lennél.
2021. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok időt töltöttünk a fèrjemmel, 2 hètig szabin voltunk, meggyàszoltuk az egèszet. Pedig nekünk màr a 10. hèten kiderült, hogy elhalt a terhessèg, mègis jò volt elzàrkòzni kicsit ès csak ketten lenni.

Azòta màr van egy lànyunk vl

2021. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!