Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni teherbe esés....

Missed ab utáni teherbe esés. Kinek mikor sikerült?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nem rég az első babavárásnak 10 hetesen missed ab lett a vége. Nagyon elkeserítő és szörnyű érzés. Jövő héten megyek a kórházba, hogy befejezzék a terhességet. Az ad erőt, hogy a jövőbe nézek és próbálom pozitívan szemlélni azt. Tudom, hogy össze fog jönni és egészséges lesz! De egy néhány tanácsot hadd kérjek a sorstársaktól. Ugye a doktor úr mondta, hogy 3 hónapot várjunk majd és utána álljunk neki próbálkozni. Ezt ki fogjuk várni, de olvastam olyat is hogy a műtét után közvetlenül több az esély a teherbeesés re. Ennek van valóságalapja tapasztalatotok szerint? Valamint én még viszonylag fiatal vagyok (24 éves) és bár nagyon vágyunk egy babóra, de nem szeretnék sietni, inkább várok, minthogy még egyszer ilyen történjen. Ti milyen vizsgálatokon vettetek rész ezután? Küldtek autómatikusan vagy ti jártatok utána? Jobb lenne utánajárni van-e valami probléma mielőtt újra nekiállunk a bébigyárnak. Illetve ha kiderült nektek, hogy mi miatt volt a vetélés, akkor mi volt az oka? Volt esetleg valaki mostanában, akinél valószínűleg a covid volt az ok? Mit gondoltok, inkább oltatnátok magatokat vagy az még rosszabb hatással lehet a baba projektre? Azt hiszem hirtelen ezek a kérdések merültek fel bennem. Bocsánat, hogy hosszú lett...nyílván ezeket szeretném átbeszélni majd a dokimmal is, de az még olyan távolinak tűnik és megnyugvást ad, ha beszélhetek olyannal, aki hasonló cipőben jár. Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 10. 10:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Sziasztok!

Nekem január végén volt missed ab.-om. Amikor a doki közölte a hírt,lelkileg összetörtem. Ugyan nincs magán orvosom, tb-s rendelésre járok. Az orvos nekem is 3 hónapot javasolt. Ahogy ő fogalmazott,nem szent írás, valamelyik okos kitalálta, hogy ez az ajánlott. Kivártuk a 3 hónapot,mostanában kezdtünk próbálkozni,előtte megszakítással voltunk együtt. A drága doktor úr annyit mondott, hogy szedjek folsavat,majd fog jönni az a baba, próbálkozzunk. 24 éves vagyok, van egy 3 éves kisfiam. A beavatkozás utáni kontrollon derült ki,hogy bakteriális vaginózisom van, laktobacillus egyáltalán nem tenyészett. Antibiotikum kúra, utána lactobacillust tartalmazó kúpos kúra. Egy hónapja vagyok tünet mentes. Azóta rengeteg zöldséget eszek, folát tartalmú készítményt fogyasztok. Én remélem a legjobbakat magamnak és a sorstársaknak is!

2021. ápr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11-es sajnálom :( tudom nehéz én is ezen mentem át, vagyis a vetelesre értem. Én is fiatal vagyok szerencsére, meg csak 22, nyugi neked is összefog jönni a kisteso!

Kitartást kívánok minden sorstarsnak😊

10.voltam

2021. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem október 29én volt műtétem, a 9.héten. 6.héten nem fejlődött tovább.

Műtét után az első vérzést megvártuk, 28napra meg is jött, majd belevágtunk.

Az első hónap sikertelen volt. A második sikerült. Tehát műtét után a 3.hónap.

Most 16hetes vagyok, minden a legnagyobb rendben :)

2021. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt 2,5 hete a műtétem, és várom a vérzést, szerintem ha minden jól megy jövőhéten már meg fog jönni. Aztán elmegyek kontrollra, és szeretnénk utána belevágni a következő baba projektbe :) én is fiatal 25 éves vagyok, teljes vérképet nézettem ezután, minden rendben, szóval bizakodok, hogy egyszeri eset volt. Remélem júniusban már pozi teszttel jelentkezek :D
2021. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!