Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab megállapítás után 2...

Missed ab megállapítás után 2 hét múlvára időpont kisműtétre? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos kedden missed ab-ot állapított meg az orvos. 10+3 hetes vagyok, 6hetesen állt meg a baba a fejlődésben, két hét múlvára kaptam időpontot kisműtétre.Volt valaki, aki ennyi idő múlvára kapott időpontot? Esetleg közben megindult magától a vetélés?

2021. jún. 27. 15:01
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Nekem a dokim 4 hetet várt, hogy hátha beindul a vetélés. Sajnos nem így lett, így műtét volt végül. Nekem annyit mondtak, hogy ha nagyon elöntene a vér, akkor azonnal irány a kórház. Jobbulást kívánok!
2021. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Köszönöm, hogy leírtad és szintén nagyon sajnálom, hogy Veled is megtörtént! Ugyan ezt az infót kaptam én, hogy mikor menjünk kórházba... Ellenben 2.napja görcsölök, ma már elkezdtem pecsételni (nem vér), egyelőre nem érzem szükségesnek indulni, mert sima menzesz szerű fájdalmam van, innentől lehetséges, hogy itthon lezajlik?!
2021. jún. 27. 17:12
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: Köszönöm. Sajnos még ez sem biztos, hogy beindul. Én 4 hétig barnáztam, és a hányinger is megmaradt. Borzasztó volt:( Kitartást kívánok neked!
2021. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Istenem, tényleg nagyon sajnálom! :( Köszönöm szépen! Neked/Nektek is kitartást a továbbiakban és sok sikert kívánok a későbbiekben!
2021. jún. 27. 18:05
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is 6 hetesen állt meg, és mensi szerint 11 hetesen beindult a vetélés. Reggel indult, pecsételő vérzéssel, majd darabkás lett, egész nap mensis görcsök, majd estére brutál fájdalom és görcs (elkezdett nyílni a méhszáj), és aztán beindultunk a kórházba, hogy csináljanak valamit, és a kocsiban elöntött a vér, szóval meg is műtöttek. Nekem egyébként 1 hétre rá adtak időpontot mikor megállapították, de azt már nem kellett megvárnom.
2021. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly októberben állapították meg 9 hetesen, 1,5 hét múlva kaptam időpontot műtétre. A műtét reggelén egy barnás-véres kocsonyás darab távozott belőlem. Lehet ha várok aznap magától beindult volna.

Végül műtét lett, amit nem bánok, testileg teljesen kibirható volt, lelkileg pedig sajnos így is úgy is nehéz.

Kitartás Neked!

2021. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetesen állapították meg a műtet szükségességét, 9.héten műtöttek. Nem indult be magától. Görcseim végig voltak a 2 hétben, erősebbek mint a mensinél, de még viselhetőek.

Megmondom őszintén, én örültem, hogy műtéttel fejezték be, nem szerettem volna itthon vetélni, van egy 2 évesem, férjem pedig folyamat dolgozik. Aztán a műtétet meg jól elcseszték, szóval így sem jártam jobban.

2021. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm, hogy leírtátok és nagyon sajnálom, hogy ezen bárkinek is át kell esnie!☹️ Kitartást kívánok Nektek és szerencsés babásodást! Vagy valamelyikőtöknek azóta sikerült?? 😊

Végül tegnap este elkezdtem vérezni, de nem mentünk be, csak reggel a kórházba- kb. feleslegesen... Majd 3 óra várakozás után megvizsgáltak és haza küldtek, hogy nem tudnak előbb megműteni, így maradt a jövőhét hétfő. Végülis olyan nagy fájdalmaim, mint este, már nincsenek és nem is vérzek annyira, de teljesen kész vagyok, azt hittem ma már túl lehetek ezen az egészen ☹️

Ezt leszámítva egyébként nagyon jófej volt az orvos és az ápolók!


Kedves 7-es:mit rontottak el? Lett valami szövődménye? Én is nagyon félek ettől... Azóta jól vagy?

2021. jún. 28. 14:31
 9/55 anonim ***** válasza:
Mi rajta vagyunk a projecten, kiderül július közepe fele hogy sikerült-e :) (5-ös voltam)
2021. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:

7es vagyok.


Amikor hazaengedtek, kb semmit nem mondtak el, mit hogy meddig a műtét után.


Csütörtöki nap műtöttek október végén.

Szombaton elkezdett ömleni belőlem a vér, nagyon durván, és felment 40re a lázam. Azonnal ügyelet, ahonnan továbbküldtek a kórházba vissza. Ott nem fogadtak, mert lazas vagyok, úgy meg nem mehettem be az épületbe sem. A dokimat hívtam, ő rohant be hozzám, vitt be megvizsgálni.

A műtétet rosszul végezték el, kaparás közben valami szövetdarabot benn hagytak. A dokim ujraműtött lényegében. (Az elsőt nem ő csinálta, hanem az ügyeletes orvos). Vért is kellett kapjak, annyit vesztettem.


A 6 hetes kontrolon zöld utat kaptunk az ujrapróbalkozasra, a 3.mensim mar nem jött meg. 26hetes terhes vagyok azóta :)

2021. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!