Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab miatti műtét után...

Missed ab miatti műtét után meddig normális ha nem jön meg a menstruáció? Akinek sok idő volt amíg megjött, az mennyi idő volt?

Figyelt kérdés
Volt már 2 missed ab miatt műtéti befejezés. Pontosan műtétre rá 6 héttel meg is jött a menstruációm. Most el telt már 7 hét, és kicsit aggódom nehogy baj legyen. Voltam kontrollon, de csak azt nézte a doki, hogy zárt-e a méhszáj. Terhes nem vagyok, viszont oltást kaptam, így lehet az is bezavar. Feleslegesen se akarok magándokihoz menni (oda járok), meg azt se akarom hogy hülyének nézzen. Telefonon dokival nem lehet beszélni, csak rendelésre elmenni.

2021. júl. 2. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősömtől hallottam, hogy bekavart az oltás a menzeszükbe, többek között egyik barátnőm, nővérem és egy volt kolleganőm is így járt. De azért, ha még azóta sem jött meg, lehet jobb, ha újra elmész orvoshoz. 8 hét mondjuk még belefér.
2021. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ma telt le a 8. hét már:(
2021. júl. 7. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 56 napra jott meg műtét után. Utna is nehezen rendeződött, 1 évbe telt h újra terhes legyek. A második vetelesem spontán volt es utana 3. Ciklusban össze is jött
2021. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Vagyok, modernat kaptam amugy májusban az elsö oltás után 24 napra jott meg, a 2. Után 46 napra. Dokim mondta h valszeg oltás. Most clostyt adott h szépen visszaalljom
2021. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Végül 9 hét telt el, hogy megjött. Nem kellett dokihoz menni🙂
2021. aug. 7. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!