Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyire gyakori a magzat...

Mennyire gyakori a magzat ellhalás a 12 hétre?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kismama csoportba ahol egy no kiirta hogy 2 hete minden rendben volt de a genetikain mondtak nem el a baba. Na nagyon jol erintett mit ne mondjak nekem jovohetre van idopontom genetikara.

Eleve nem ertem ilyet miert kell 10 ezer fos kismama csoportba kiirni azota rettegek. Mitol vagy hogy lehet ez ha 2 hete minden rendben volt? En is voltam 10+5 naposan tokeletes volt minden.


2021. júl. 20. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden 4. terhesség vetéléssel, elhalással végződik az első trimeszterben. Egy tízezres kismama csoportban igen sok ilyet olvashatsz, ha nem bírod, nem kell ilyen csoportba belépni
2021. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A kismama csoportok nem erre vannak kitalalva. Vannak missed ab veteles csoportok ott kell ezeket kitargyalni. De itt nem azon van a hangsuly ez egyatalan nem gyakori elhalas mint pl ha 7-8 heten nincs meg ebrio vagy nem fejlodott tovabb.
2021. júl. 20. 19:02
 3/22 A kérdező kommentje:
12-13. Heten amikor a genetikait vegzik 2% a veteles.
2021. júl. 20. 19:07
 4/22 A kérdező kommentje:
Ugyhogy ha a kerdesre nem is valaszoltal en megtalaltam a valaszt.
2021. júl. 20. 19:08
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azert elofordul de ritka. Az en baratnom is igy jart,onnan haza se engedtek,vittek a mutobe ,de mivel nem tudta h mutet lesz,ugye evett ezért meg egy kiados gyomormosast is kapott szerencsétlen.
2021. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szomoru.De o is latta 11 hetesen hogy minden rendben vele?

En csak tenyleg azt a reszet nem ertem miert kell mindenki mast is halalra remiszteni. Ha velem ez tortenne biztos nem egy 10 ezer fos kismama csoportba targyalnam ki ha nagyon kiakarnam beszelni keresnek erre megfelelo csoportot. Azota nem tudok megnyugodni tiszta ideg vagyok.

2021. júl. 20. 19:12
 7/22 A kérdező kommentje:
Inkabb nekem ez a fura hogy 10-11 hetesen minden rendben volt. Ha valaki nem maganba jar ugye az csak az elso 6-8 hetesen megy uhra utana pedig csak a genetikai igy megertem ha csak ott derul ki hogy sajnos nem el a magzat.
2021. júl. 20. 19:13
 8/22 A kérdező kommentje:
Mert 9. Heten a legmagasabb a vetelesi arany vagy az elhalas.
2021. júl. 20. 19:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ajánlom, én mindig ezt néztem, ha aggódtam:


[link]


Arra is gondolj, hogy a magzatelhalásoknak csak egy része történik "csendben", vérzés, görcs nélkül, ez ugye a missed ab esete. Ha elhalt volna a babád, valószínűleg már tudnál róla.

2021. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen koszi kicsit megnyugtattal. Nagyon felzaklatott ez az iras. :(
2021. júl. 20. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!