Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 19.én hajnalban spontán...

19.én hajnalban spontán elvetéltem. Mikor menjek kontrollra?

Figyelt kérdés
Spontán vetéltem el 10 hetesen szivhang sajnos sosem volt. Azóta egyenetlenül vérzek.. Olyan mint a mensi utolsó napja.. Majd utána ismét erősödik míg jön egy nagyon löket ( tegnap 10 centis akármi jött ki belőlem ami nem alvadt vér volt simán..hanem mint valami szövet...) kedden megyek orvoshoz de ő ad mindig uhra időpontot. Mikor lenne érdemes kérnem?meddig normális a vérzés?

2021. júl. 23. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Eddig nem is látott orvos? Ügyeletre kellett volna menned, hogy megnézzék kiürültél e és nem e kell műszeresen befejezni a vetélést. Mivel 10 centis valamik távoznak belőled, én nem várnék keddig az orvossal. Vérmérgezés vagy fertőzés is lehet belőle, ha bent maradt a terhességből még valami. Főleg, hogy mire dokihoz jutsz, több mint 1 hét fog eltelni a vetéléstől. Én is vetéltem már, nekem műszeresen kellett befejezni. A műtét után fokozatosan múlt a vérzésem és nem jöttek még nagyobb darabok belőlem.
2021. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én 2 hétig véreztem vetélés után, addig tisztul a méhed, szerintem utána érdemes csináltatni egy ultrahangot, ahol megnézik kitisztult e teljesen. Hamarabb ne nagyon, mert ha még vérzel, simán kijöhet ami bennt van, így elkerülhető a műtét.
2021. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki hogyha kijon belőlem akkor várjam meg hogy elmuljon a vérzés addig ne menjek csak akkor ha megijedek hogy túl sok a vér..mert nem szükséges előtte, de semmi drasztikus nem volt eltekintve azt a kemény felorat amíg tartott az egész.. Egy átlagos mensi jobban megvisel a PCOS miatt. Azóta meg vérzek tegnap volt nagyobb darab meg kedden egész nap darabos volt..
2021. júl. 23. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hetesen vetéltem el otthon.

Belőlem is kijött egyben a kis petezsák 😕 kB 2 hétig véreztem, hol jobban, hol kevésbé. Majd 1 hétig jöttek még szövet darabok is. Én sem voltam orvosnál. Csak felhívtam, hogy elindult a vetélés, azt már tudtuk előtte sajnos hogy nincs szívhang, és nekem is azt mondta ha nagyon erős vérzés van vagy láz, görcs akkor menjek be, amúgy maradjak otthon és reméljük nem kell majd műszeres befejezés.

2 hét után mentem orvoshoz amikor már nem volt vérzésem.

Szépen kitisztultam hálistennek úgyhogy próbálkoztunk is tovább a babával.

2021. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló! Köszönöm, belőlem is egyben kijött, lázas nem vagyok, csak a nagyobb löketeknél mikor vérzés visszajön akkor kicsit görcsölök, de az semmi komoly...akkor kedden megkérem az uh-ra az időpontot és akkor kb 2 hét telik el, hogy megnézzen az orvos ha meg kell akkor beszélek vele.. bár ez sztk-s lesz..nem hiszem, hogy nagyon meghatja a bajom.. :/
2021. júl. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!