Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 3 nappal...

Missed ab után 3 nappal rendes menstruáció beindulhat?Kinek mi volt a tapasztalata a műtét utàni napokban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem, az még csak tisztulás, 2 hétig normális. A következő mensi majd 4-6 hét múlva jön meg.
2021. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Tisztulás...

2 hétig nincs mensi, hanem műtét miatti vérzés

2021. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor nem aggódok emiatt,az a jó,ha kifelé távozik.Nekem sok lerakódás (vérömleny) volt amiatt,hogy nem indult be a vetélés.

Most legalább minden kitisztul,aminek nincs helye odabent.

2021. aug. 9. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy hét után múlt el a tisztuló vérzésem. utána egy napig semmi, majd rá egy napra reggel hasi görcsre keltem, menstruáció volt. Orvos is látta, onnan tudom, hogy menzi volt.
2021. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is egy hétig tartott a vérzés.A héten kell visszamennem kontrollra.Remélem még augusztusban beindul a menstruáció és minden visszatér a règi kerékvágásba.

Köszi a választ!:)

2021. aug. 16. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a francért szavaztok le? Nem ti éltétek át! Én voltam!!
2021. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom,hátha valakinek hasznos infó.

40 nappal (5,5 hét) a műtét utàn megérkezett a rendes menstruáció,bő vérzés,de érdekes módon semmi görcsölés.

Egyébkéng jól vagyok,teljesen felépültem és tele vagyok energiával.

2021. szept. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!