Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Menstruáció ilyen hamar?...

Menstruáció ilyen hamar? Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

Terhes voltam múlt hónapban, de sajnos nem maradt meg a baba, és műszeres befejezés lett a vége.

Kb másfél-két hétig barnáztam, aztan teljesen elmúlt. A múlt héten viszont pirosan kezdtem el vérezni viszonylag erősen, de csak 2 napig tartott. Orvosnál voltam azóta, aki azt mondta, hogy ez menstruáció volt, és a hüvely szárazsága miatt gondolja ezt.

Viszont eleve nagyon rövid volt és ráadásul olyan hamar is jött, mindenhol kb. 6 hetet olvastam a műtét után.

Járt valaki hasonlóan? És ha igen akkor utána a következő alkalom hogy alakult? Rendesen kb 4 hétre rá jött meg és a hossza is normalizálódott?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2021. jan. 13. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ősszel volt műtétem. Én utána nem is véreztem csak 1 napig, majd 2 hétre rá volt egy nem túl erős 3 napis vérzés. Ezután 3 hétre volt peteérésem és 2 héttel később meg is jött (2 napja és eddig teljesen normális). Szóval 7 hét alatt már kétszer jött meg. Én Lh teszttel figyelem a ciklusom és a pozitív nap után 14-15 napra meg is szokott jönni. Remélem, hogy most is lesz 2 hét múlva peteérés és már próbálkozhatunk és már meg se jön.

Sok sikert neked is!

2021. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Annyit meg megkerdezhetek, hogy milyen Lh tesztet használsz? Én csak a clearbluet ismerem, de az nagyon drága, főleg mivel hogy most nem tudom meg nagyjából sem belőni, hogy mikor lesz esedékes a következő.

2021. jan. 13. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
fastest. Hu oldalról szoktam rendelni. Gyorsan elküldik és pontos. A hcg tesztet viszont nem szeretem. Inkább a rossmannost veszem belőle vagy predictort.
2021. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!