Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontan veteles utan menyi...

Zsuzsan kérdése:

Spontan veteles utan menyi ideig lehet pozitiv tesztem meg?

Figyelt kérdés
Julis 12-en volt az utolso havim augusztus 11-en hcg szint 155 t17-en mar 637,22-en pecsetelo verzes surgossegire mentem ultrahangon semmi nem latszott uj ver analizist csinaltunk ekkor mar csak 476 volt a hcg szint ra ket napra ujabb ultrahang es hcg szint kisebb csak 367 a doki azt mondta hogy nincs baba es meg kel induljon a verzes ami meg is indult masnap augusztus 25-en es hat azota meg mindig keves barnas pecstel.ujabb digitalis tesztet csinaltam a tegnap szept.14-en es meg mindig 2-3 het terheseget mutat mi lehet a bajom?ma ujabb ver analizist csinallok es minnel hamarabbra megprobalok hejet talalni egy nogyogyaszati kivizsgalatra.
2021. szept. 15. 07:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Ma reggel csinaltam egy beta Hcg ver analizist ez az eredmeny 292.Lehetseges hogy par nap alatt majdnem a felere zuhant a hcg szintem es veteles utan 3 het alatt meg 100-zal sem lett kevesebb?vagy esetleg egy ujabb terhesseg lehet az ijen magas hcg szint oka.Ha valaki jart mar igy vagy hasonlo hejzetbe varom a valaszat.Elore is koszonom azoknak akik idot szentelnek ram!
2021. szept. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!