Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Esetleges spontán vetélés...

Esetleges spontán vetélés után meddig erős pozitív a teszt és mikor múlnak a tünetek?

Figyelt kérdés
5 hetes lehettem amikor 4-5 nappal ezelőtt elkezdtem vérezni, erős piros vvérzéssel. Majd abbamaradt és másnap alvadt darab távozott, azóta csak barna foltok. Görcsök nem voltak szerencsére. Holnap lát orvos. De a mai napomat teljesen elrontotta az émelygés és a melleim is nagyon fájnak. A teszt is hamar pozitiv lett meg jó erősen.

2015. ápr. 26. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Holnap doki az jó. Hetekbe is telhet. Sokan mondják hogy van menzesz terhesség közben, hátha mégsem ment el!!
2015. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Örülnék, de inkább a rossz hírre készülök. Nem tudom, abszolút nem akkor véreztem amikor mensinek kellett volna lennie, de lehet ez ilyenkor mindegy, fogalmam sincs. :(
2015. ápr. 26. 22:01
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem ez a valószínű nyilván de benne van ez is. Nem feltétlen jön napra pontosan. Itt olvastam olyat hogy igaz barna volt de kétszer is, 28 nap volt a kettő között viszont az első később jelent meg, nem a nemvárt napján. Hátha! Nem mondom hogy biztosan minden rendben van mert sajnos előfordul a spontán vetélés de történnek furcsa csodák, a hit még maradhat azért de nem árt felkészülni arra sem ahogy írtad.
2015. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt spontán vetélésem kb Ennyi idős lehetett. Viszont nekem nagyon erős görcsökkel járt és nem volt egyéb tünetek mellette. Lehet ez még neked jó is, ne add fel a reményt.
2015. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap megírom mit mond az orvos.
2015. ápr. 26. 22:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Van mg esély arra, hogy nem vetélés volt..... a kérdésedre válaszolva, ez attól függ, hogy milyen magas szintet ért el a hCG. Ha abból indulunk ki, hogy az elején kb. kétnaponta duplázódik, viszont ha megszakad a terhesség, akkor kb. ugyanennyi idő alatt ürül ki a szervezetből teljesen, egy átlag teszt pedig már 20-25 egységnyit kimutat, akkor sajnos 5. hét körül egy erős pozitív teszt a vérzés másnapján önmagában nem bizonyítja, hogy minden rendben van:( Viszont ha baj van, akkor a terhességi tünetek hirtelen megszűnnek, úgy tudom, ez biztató! Szorítok érted holnap!
2015. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
13 mmes izomecho látszik a méhben, fala vastag. Lett vérkép, holnap lesz eredmeny... nem tudom mi ez, uh óta nagyon faj a hasam
2015. ápr. 27. 10:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor valami van ott.. :D ha lesz egy második vérvétel akkor látszik az eredményen hogy mi van. :D de ha vetélés lett volna ilyen korán teljesen ki szokott örülni és akkor nem lenne ott semmi. Szóval ez tényleg nem tűnik rossznak. De egy második uh is választ ad majd ha növekszik szépen.
2015. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak uh óta fáj a hasam es megint vérzek.
2015. ápr. 27. 10:58
 10/16 anonim ***** válasza:

egy veteles utan min 3 het amig kiurul a terhessegi hormon addig tuneteket prodkal rajtad

a teszt meg min 10 napig pozitiv

2015. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!