Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi volt ez? Még mindig terhes...

Mi volt ez? Még mindig terhes vagyok vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés

Szóval megvolt az ELSŐ aktus a barátommal szeptember 18-án.

Minden rendben ment egészen addig míg meg nem láttuk,hogy a gumiban semmi nincs pedig állítása szerint az utolsó percekben elment. Nem izgultunk mert az aktus előtt pettingeltunk es egy jokora adag jott belőle(volt már rá példa hogy tobbszori elélvezeskor nem jött semmi)

Napokig sőt ugy másfél hetig nem volt semmi

Kicsit paraztam hogy lehet kiszakadt a gumi(bar azt általában lehet látni) és beut a baj.

Majd ugy március vége felé 22.e körül elkezdet fájni a petefeszkem egész durván majd napokig el sem múlt ez

25-én gondoltuk csinálunk egy tesztet ez ugye az aktustol számítva a 8. Napon volt ( en tudtam hogy korai ekkor még a legerzekenyebb teszt sem mutat semmit) megcsinaltam a tesztet mindketten idegesek voltunk a baratommal vartunk de semmi eredmeny még az ellenorzo csik sem(Reggelre mindkettő csík megjelent) hagytuk az egészet mondtuk ugysem lesz semmi.

A fajasok nem multak el mellé még az alhasam is fájni kezdett

Ott mondtam hogy elég ebből szinte 90% hogy terhes vagyok

A menstruációmat oktober 2. Napjára vártam

És pont ezen a napon az aktustol számítva ez a 14 nap csinaltam a baratommal meg egy tesztet mivel nem jött meg

A teszten 2mp alatt megjelent mindkettő csík

Nem várt terhességnél ez azert elég sokkoló

Csinaltam megegy tesztet es az is rögtön kimutatta hogy en bizony terhes vagyok

Nagyon izgultunk mi lesz most

Október 3-án viszont megjott a vérzés elég intenziv volt 3 napig azaz maig(oktober5)

Nem értem mi volt ez?!

Akkor én most elveteltem?

(Kicsit hosszú lett)


2021. okt. 5. 21:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hogy jön ide március? Hány éves vagy?
2021. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
Mindeképpen menj el nőgyógyászhoz, betegség is állhat a háttérben. Ő többet fog tudni mondani, mint mi itt a gyk-n.
2021. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szeptember akart lenni

Amugy meg 18

2021. okt. 5. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Mindenkepp hivd fel holnap a nogyogyaszod h surgosen menned kene hozza... Gorcsoltel is intenziven?ha igen,akk valszeg igen,elveteltel...
2021. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk menj el orvoshoz?
2021. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, de a szeptembert nem lehet véletlenül márciusnak írni. Talán ha nem közben találnád ki a történetet..
2021. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van időpontom nőgyógyászhoz oktober 8-án.



Egy ilyet kitalalni nem lenne túl jó dolog de azért köszi

2021. okt. 5. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek se jutott eszébe mondjuk vizet önteni a gumiba, hogy kiderüljön, lyukas-e?
2021. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen aznap mikor megjott nagyon erős alhasi fajdalmak voltak kesobb atment a derekamra
2021. okt. 5. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Valòszìnűleg elvetèltèl/ezt hívjàk kémiai terhessègnek.
2021. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!