Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehet velem? Elvetéltem...

Mi lehet velem? Elvetéltem vagy egyáltalán terhes voltam szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy hete teszteltem pozitívat, mert már akkor kb egy hete késett. A kontrol csíknál halványabb volt, de egyértelműen látható. Ezután vasárnap elkezdtem barnázni, hétfőn pedig rendesen véreztem, mintha megjött volna, ma meg olyan és akkora "darabkák" is távoznak belőlem, amik menstruációkor nem szoktak. Ja és teszteltem ma reggel is és ugyan olyan vagy egy kicsit halványabb lett, mint az előző.

Amúgy görcsölök is rendesen, de kisebb görcsök már azóta előfordultak, amióta meg kellett volna jönnie.

Amúgy nem terveztünk babát, nem jönne éppen jókor, de elvetetni nem akartam volna, sőt már egy kicsit bele is éltem magam, de ettől függetlenül nagyon stresszeltem, hogy mi lesz, nem tudtam aludni stb. Lehet, hogy ezért elvetéltem?

Orvoshoz már kértem időpontot vagy ilyen esetben el lehet menni soron kívül?


2017. jún. 27. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Már ügyeletre kellett volna menned! Nekem a vérzés már vetélés volt és műtét lett a vége :-(

Szerintem ebben a helyzetben soron kívül is fogadnak.

2017. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menjél soron kívül.

Valószínűleg elvetéltél. De nem hiszem, hogy attól, hogy ideges voltál és nem aludtál.

2017. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű vetélés. Nem időpont kell hanem azonnal menni.
2017. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez egyes noknek nem egyertelmu, ha pozitiv teszt utan verzes van akkor ugyeletre kell menni ?
2017. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vetélésnek hangzik, a hcg-nek pedig idő kell, hogy kiürüljön
2017. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újság Veled /Veletek kérdező???
2017. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!