Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek mi a tapasztalata...

Vexike kérdése:

Kinek mi a tapasztalata lombik utáni fekvéssel vagy mozgással? Van aki feküdt, otthon volt hetekig és úgy érzi, hogy az segített? Vagy akinek kifejezetten ezt tanácsolta az orvosa, hogy feküdjön?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem feküdtem nem sikerült . Masodiknal feküdtem nem sikerült. Most a harmadiknal elso nap pihi, masnaptol házimunka séta ... Vasarnap kiderul.

Neked szurkolok

2021. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én 1 se 2 se 3 nem feküdtem. És 3 sikerült. 29 hetes vagyok kisfiú😍. Ugye boltba dolgzom , és másnap már dolgoztam , és mai napig dolgozok. Nem szabad el hagyni magad meg hogy ez járjon fejedbe Én első kettőnél teszt magamnak be beszéltem tüneteket és nem sikerült , 3 semi nemis volt eszembe sőt 6-7 napon görcsöltem. Na mondom ese sikerült , 13 napon elmentem vérvétel és hcg 638 volt. Teszt csak 14 napon mutatta pozitív. Első kettővel nem győz tetem vén tesztet. Foglald el magad ne legyen mindig az na most terhes vagyok sokkal rosszabb , volt 1 nem sikerült 3 hónapot vártunk volt 2 az fagyasztott az se sikerült , volt meg fagyiba de mondta dr úr inkább kezdjünk újat , az bisztos hogy sikerül , és alkalmazzuk embrió ragasztót , és 3 az sikerült 😍😍🙏🙏. Én tapasztalatom szerint mondom ha valakinek nem olyan jó minűsegű ami fagyiba van az inkább kezdjen el egy újat tudom meg terhelő szúrni ujra minden de meg éri , nekemis volt fagyiba még 2 de monta nem olyan minűseg inkább keztem ujat
2021. nov. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első kémiai lett és pihentem.Második pihentem és nem sikerült.

Úgy értem a pihenést hogy nem sportoltam.Házimunkát azért elvégeztem de nem feküdtem egész nap.Nekem sosem mondta a dokim hogy feküdjek.

Azoknak javallt akik már vetéltek el nem egyszer.

2021. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!