Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyukák!? Ti is...

Kisgyermekes anyukák!? Ti is tapasztaljátok hogy mennyire bunkók az emberek? PL vásárlás kisgyerekekel, vagy csak simán utcai közlekedés. Kifejezetten városban élők véleményére vagyok kíváncsi és csakois olyanéra akinek vagy gyereke!

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 17:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2016. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
54%
Gyerek és gyerek között is különbség van. Ha nem ordít az üzletben, hogy "ez is kell, meg amaz is", akkor általában nem zavarja a környezetet. Szerintem nevelés kérdése minden.
2016. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Legfeljebb akkor szólnak be, ha hisztizik az elkényeztetett gyerek. Ilyen elég sok van.
2016. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%

Kétféle tapasztalatom van, Lipótvárosban élek. Az egyik, hogy velem nem bunkók, nem forgatják a szemüket a babakocsira. A másik, hogy néha nekemhajtanak más babakocsisok, akik pl kanyarodnak, telefonálnak.


Szerintem nem attól függ, hogy valaki bunkó-e, vagy hogy valakivel bunkók-e, hogy van- e gyerek. Magyarországon annyiféle társadalmi csoportot gyűlölnek (nyugdíjasok, diákok, panellakók, fővárosiak, vidékiek, kisebbségiek, svábok, értelmiségiek stb), hogy mindenkit egyszerűen csak utálnak valamiért és kész.

2016. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
75%
Engem az idegesít ha a boltban a kisgyerek rohangálnak.
2016. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Rengeteget tömegközlekedem a két gyerekemmel pici koruktól kezdve, soha egyetlen rossz tapasztalatom sem volt, sőt, inkább olyan szokott előfordulni, hogy olyankor is segíteni akarnak, amikor nekem nincs rá szükségem. :) Soha senki nem szólt még be, soha nem kellett állnom se terhesen, se a kisgyerekekkel a buszon, sőt, ha nem viselkednek megfelelően (ami azért valljuk be, előfordul), akkor is inkább csak kedves szavakat kapok, hogy ne frusztráljam magam, megesik az ilyen. :) Mindez Budapesten.
2016. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Igen ilyet én is tapasztaltam mi is a belvárosban élünk.Ma arra akadtam ki hogy főleg fiatalok türelmetlenkednek mögöttem amíg fizetek pedig még a pénztárca is a kezemben van ,hogy azzal se menjen az idő.Most délután egy nem túl idős néni ült velünk szemben a buszon és szegény 5 éves kislányomat úgy méregette ,közben még a száját is húzogatta,olyan ponton voltam mindjárt rá szólok de megálltam.A gyerek csendben szépen ült mellettem.Nekem nem lenne pofám más gyerekét mustrálgatni főleg úgy hogy a szülei ott vannak a közelbe .Valamint a helyet nagyon kevesen ajánlják fel a gyereknek.Aranyos kisgyerek tud viselkedni nincsenek vele gondok.Egyre többet panaszkodik nekem hogy ez a bácsi vagy ez a néni miért néz csúnyán?Főként idős nénik és kis fiatalokról van szó.
2016. jún. 24. 17:38
 8/37 anonim ***** válasza:
49%

"szegény 5 éves kislányomat úgy méregette ,közben még a száját is húzogatta,olyan ponton voltam mindjárt rá szólok de megálltam.A gyerek csendben szépen ült mellettem."


- Hát, ez borzalom, szörnyűség... Túlélte?

Szerintem egy kicsit túlreagálod a dolgot.


"Valamint a helyet nagyon kevesen ajánlják fel a gyereknek."


- Na, akkor itt az alkalom: miért kellene átadni a helyet? Kisgyerek, tele energiával, de néhány megállót nem tud végigállni?

2016. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Utaztál már a 99-es buszon? amúgy 8 megállót megyünk .Tartottál te a karodban egy 14 kilós gyereket 20 percen keresztül a fél karoddal?
2016. jún. 24. 17:52
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
Hát egy 5 éves már tud állni. Lányommal is sokszor nem tudtam leülni,ő 3,5éves. Nem pesten lakunk,de város,ahová dolgozni járok is nagy város. Onnan távolságival megyek ki a város szélére dolgozni. Kb 15-en rúgnak fel nagy hassal minden reggel,hogy az amúgy onnan induló üres buszra leüljenek
2016. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!