Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha elhal a magzat, akkor a...

Ha elhal a magzat, akkor a hasfeszülés is megszűnik?

Figyelt kérdés

Az egyik legnagyobb félelmem az, hogy megáll a baba a fejlődésben. Eddig minden rendben volt, de annyi rosszat lehet olvasni és hallani. 😐


Annyi az egyetlen tünetem, hogy minden nap feszül, van amikor szúrkál is a hasam. Ha esetleg megállna a fejlődésben a baba akkor vajon ez a feszülés, szúrkálás is megszűnne vele együtt?


2021. nov. 19. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennéd észre ha baj lenne....

De ne agyalj ezen

Felesleges

Ha baj lesz azt nem tudod úgysem elkerülni

Kár bevonzani a szatt

2021. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*szart
2021. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit, amikor mentem következőleg az orvoshoz a 9.hétben akkor derült ki hogy már nincs szívhangja. De amúgy ezen tényleg ne agyalj mert felesleges! Minden rendben lesz! Hányadik hétben vagy?
2021. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kéne ilyenen agyalni, de sajnos annyi rosszat olvastam már, hogy azért eszembe jut mi van ha...


10 hetes vagyok, utoljára 9 hetesen voltam uh-n, akkor minden rendben volt, mozgott is már a baba, de hát tudom, hogy ez semmit nem jelent. Legközelebb jövő héten megyek uh-ra, már nagyon várom.

2021. nov. 19. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Jajj de jó :))) Csak pozitívan!!! Majd azért írj hogy minden rendben volt-e.


3

2021. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom :) nagyon sajnálom, hogy nálad így alakult 😟 azt lehet tudni, hogy mi volt a baj?
2021. nov. 19. 17:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudni. Azt mondta a dokim hogy a következő terhességnél kapok progeszteron pótlást. Remélem hogy a következő baba velünk marad :)
2021. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek. Nem telik el nap, hogy ne gondolnák arra mi van ha már nem él a magzat. 13hetes vagyok, 3 napja voltam genetikai vizsgálatok, minden rendben volt, de mégis nagyon aggódom, mostmár várjuk a kombinált teszt eredményét.

Szerintetek màr elmondhatjuk a közeli családnak és munkahelyen?

2021. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 Akkor mondjátok el, amikor úgy érzitek. 🥰


Amúgy igen, a 12. hét után szokták, a genetikai vizsgálat után, de nem kötelező, csak általában ez a kiindulási pont.

2021. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8-as, szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kinek mikor jelenti be. Nekem pl a szűk családi kör a főnököm és 2 kollégám, tudott róla már a kezdetektől, mert lombik kezelésünk volt és már a beültetés napja óta itthon vagyok. Nekem szerencsém van velük, mert mindenki rendes, megértő volt nem akartam nekik hazudni.


Igértem, hogy írok az ultrahang után, ami ma megvolt és minden a legnagyobb rendben szerencsére 😌

2021. nov. 23. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!