Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A fèrfiakat mennyire viseli...

A fèrfiakat mennyire viseli meg egy vetèlès?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valakinek volt rèsze ebben, leírnà mit èrzett, mit èlt àt?
2021. dec. 10. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem nem repesett az örömtöl:(
2021. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
A férjemet eléggé padlóra tette. Pár hónapig lent voltunk. Szerencsére aztán lett egy sikeres terhességem.
2021. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem kevés férfi fog a vetélés témakörben megfordulni.

Nekem a férjem rosszul viselte. Első baba volt, és már 12 hetes terhes voltam, amikor kiderült, hogy már nincs szívhang. Ennyi idő már elég is volt neki, hogy teljesen beleélje magát az apaságba. Illetve azt mondta, hogy rossz volt azt is látnia, amin én mentem keresztül. Nagyon tehetetlennek érezte magát.

2021. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Rosszabbul viselte mint én.

Én valahogy a tesztnél éreztem, hogy valami nem kóser, nem tudtam beleélni magam. Pedig semmi okom nem volt aggodni. 9hetesen elvetéltem. Én úgy fogtam fel, ez az élet rendje, kb minden nő ismerősöm vetélt sajnos.

Férjem pedig nagyon megrogyott.


Azóta megszületett a szívárványbabánk

2021. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Borzalmas érzés volt, jó pár hónapig padlón voltunk.
2021. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul... sokan hajlamosak megfeledkezni a férfiak érzéseiről valahogy, pedig bár nem az ő testükben zajlott, ők is készülnek az apaságra már viszonylag korai terhességtől.
2021. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ugyanannyira mint a nőket.
2021. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Megkönnyebbülést.
2021. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Őket is megviseli,csak nem mutatják ki!A férjem legalább is ilyen.+nekik még ott van az is,hogy aggódnak értünk is.
2021. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az èn fèrjemnek nehèz. Neki a volt pàrjàval volt egy abortusza. Nem szerettèk volna megtartani. Vagyis a màsik làny nem, ő bevàllalta volna. Amikor kijöttem a dokitól sírtam, nagyon rosszul voltam. Pàrom egyből felhivta a munkahelyèt, hogy nem megy be. A doki azt mondta pènteken kellettbemennem a korhàzba. (SZTK ban voltink). Bement a melohelyère a holmiàèrt. (reggel bement, de egyből haza jött) dèlben bevitt a korhàzba mert darabos lett a vèrzès. Egèsz nap higgadt volt, mindenkivel ő beszèlt. Azóta ninden kimond. Hogy mi a nehèz, hogy haragszom rà, a kapcsolatunkat, az èrzèseim irànt. Nèha ràjöm a síràs àtkarol, ha bàrmi kell megszerzi. Nem engedett visza dolgozni (idèn nem is megyünk). Nagyon mellettem van, ès tudom hogy mi van vele. csak èrdekelt màsok hogy voltak ezzel...
2021. dec. 11. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!