Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A fèrfiakat mennyire viseli...

A fèrfiakat mennyire viseli meg egy vetèlès?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valakinek volt rèsze ebben, leírnà mit èrzett, mit èlt àt?
2021. dec. 10. 20:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#9 vagyok!Hány hetes terhes voltál?Engem az első vetélésem viselt meg a legjobban ês a férjemet is.Szerintem azért is mert azzal műteni is kellett.Meg azért mert soha nem gondoltam volna,hogy ez velem előfordulhat.A férjem is pikk pakk bele élte magát.Azután már nem érdekelt minket a pozitív teszt,mert nálunk nem jelentetett gyereket.Sajnos nekem volt már négy.😥
2021. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11. hètben jártunk
2021. dec. 11. 12:10
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Én is 11 hetesen vetéltem el, iszonyú nehéz volt nekem is és a férjemnek is. Minsig meghallgatott, segített és azt mondta nem adjuk fel, lesz kisteso! Igaza lett, igaz 7 hónap kellett hozza, de úton van a kicsi. Nagyon szeretem, hogy kitartó és mindig talpra tud állítani. A legjobb dolog az életemben a kislanyom és a ferjem, na meg a még meg nem született fiúnk. Kitartást kívánok kérdező, idő kell hozza és jobb lesz! Tartsatok ki.
2021. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát az még rosszabb,mint korán.Sajnálom#
2021. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért a hozzászólások többsége még el sem érte a második trimesztert a vetélés idején.

Lényegében ott még csak embrió, tehát nem kifejlett magzatról beszélünk. Ergo vetélést követően nincs szülesztés csak egy aznapos rutin műtét.

Azokak sokkal rosszabb mint nektek.

2021. dec. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolso. 9 hetes embriomat egeszben lattam ki jönni, otthon....

Bizony volt szeme, lattam a kis feher testet amit sose fogok el felejteni. Kezei labai ki voltak növe de ujjacskakat nem lattam:( borzalmas volt. Ferjem is latta!

Pff..nem kivanom senkinek

2021. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja es a veteles folyamata kb olyan volt mint a vajudas..mivel azota Hala az Urnak mar szültrm is egy egeszseges babat.

Fajdalom leirhatatlan

2021. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
Jó nagy baromságokat írsz kedves utolsó. Közé nincs egymásnak a kettőhöz. Az abortusz egy műtét. Egy ciszta olykor nagyobb mint egy 9 hetes magzat, mégsem hasonlítgatják a szüléshez. 🤦‍♀️
2021. dec. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
31%

16# a spontán vetélés korai terhesség esetén össze sem hasonlítható egy 6-8 hónapos magzat szülesztéséhez.

Nem csak a lelki de a testi fájdalom is sokkal nagyobb méreteket ölt.

Gindolkodj már! Egy 9 hetes magzat kb 2-3 cm és kb 1gramm..

Egy félidős baba eléri a 30 cm-t és min 500gramm-ot.

Üdvözlettel egy ápoló

2021. dec. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Párom örülne ha nem maradna meg ☹️
2022. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!