Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki hogyan dolgozta fel a...

Ki hogyan dolgozta fel a vetélést?

Figyelt kérdés
Nálam vérzés, több napos kórház, vetélés, és végül orvosi "befejezés" lett.
2021. dec. 19. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
2 spontán vetélésem volt 8. és 6. héten, nem kellett kórházban feküdjek velük és műszeres befejezés sem kellett. Az első után szomorúak voltunk a férjemmel, de azzal vígasztaltuk egymást, hogy legalább kiderült, hogy lehet gyerekünk. A második vetélés 10 hónappal később volt, az nagyon megviselt. Ott már azért megzuhantam egy kicsit. Szüneteltettük egy darabig a férjemmel a babaprojektet is. Egymásra figyeltünk még jobban, közben kivizsgáltattam magam, ott kiderült, hogy inzulinrezisztens vagyok. Kb. 1 év volt, mire úgy éreztem, hogy belevághatunk újból. Addigra a szervezetem is összeszedte magát, és most várjuk a kislányunkat, aki tavasszal érkezik hozzánk.
2021. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom a történeteket, ugyanakkor gratulálok is!


Most én is azt tervezem, hogy kivizsgáltatom magam.

Bar azt mondják, hogy egy vetélés "belefér" meg "megszokott", de én inkább elébe megyek a dolgoknak, mert ezen még egyszer nem akarok keresztül menni.

2021. dec. 19. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam tizedik héten ment el, de már az ötödik héten (konkrétan a pozi teszt utáni napon) kezdődött barnázás majd vérzés. Magától kiürült, nem kellett kórház, se semmi.

Gyászt nem éreztem, mert maga a magzat még egy kis pötty formàjában se látszott, szívhang se volt, semmi, inkább a sok stressz, a hetekig tartó vérzés és annak a félelemnek a kombója akasztott ki és tett taccsra, hogy mivan ha nem lehet gyerekem, valami baj van velem.

Én nem vacakoltam sokáig, két menzeszt kivártunk, aztán mondtam a férjemnek, hogy próbálkozzunk újra, hogy ha valami baj van egyikünkkel, akkor mihamarabb legyen bizonyos.

Első próbálkozásra összejött, meg is maradt, nem volt semmi baj, épp most alszik rajtam a kisasszony.

Szerintem első után felesleges a kivizsgálás, így ebben a vírushelyzetben még nehezebb is lesz elintézni mindent, időpontot kérni stb. Még az is lehet, hogy már rég terhes leszel mire meglesznek az eredmények. De persze ha ez téged megnyugtat, akkor csináld csak.

2021. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tovább léptem,kb.egy hét alatt.Vol 3 vetélésem.Elég pozitív ember vagyok és mindenben a jót nézem.Biztos hülyén hangzik,hisz ebben semmi jó sincs.Viszont mindennek meg van az oka.Nem tudhatjuk,hogy ennek mi volt...végül azzal nyugtattam magam,hogy inkább korán,ha baja van,mint monjuk a 12.hét után.Amugy van két gyerekem,ők is erőt adtak.Ennek ellenére szeretnék még egy 3.-at.
2021. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt,hogy inlyenkor az idő ami rossz.Várni az ujjabb terhességre,az idő meg csak megy.
2021. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26. héten vetéltem. Feldolgozhatatlan..
2021. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!