Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy dolgoztatok fel egy...

Hogy dolgoztatok fel egy vetélést?

Figyelt kérdés
Lelkileg fizikailag hogy? Nem féltetek ujra teherbe esni ?
2019. febr. 14. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kerestem a miérteket, illetve próbáltam nem magam hibáztatni, és egyszerűen elfogadni h az életben nem mindenre tudom meg a választ. Nekem az segített, hogy sok emberrel beszéltem róla. Kibeszéltem magamból a fájdalmat. Én alig vártam h ismét babám legyen, ezzel is kárpótolva a veszteséget. De azt nem tagadom így 10 hónappal a vetélés után is van h megkönnyezem azt az emléket mikor közölték velem hogy nincs szívhang, 6hetes 4 naposan ment el 😢. 7 hónappal a missed után ismét várandós lettem. Hát az első trimeszterben nem tudtam bele élni magam a terhességbe, féltem a veszteségtől. Sőt az elaő trimesztert nem annyira élveztem, mert nagyon sokszor azon rettegtem h az egyik uh-n nehogy ugyanazt közöljék kint a vetélésnél. Viszont nem lett baj!!

Jelenleg 14 hetes vagyok és szinte hihetetlen h babát várok.

Van egy 2,5 éves kisfiam, nem sok időt hagy h magammal foglalkozzak. Néha el is felejtem hogy várandós vagyok. De az biztos h teljesen nyugodt akkor leszek, ha megszületett a baba.

Kitartást neked kedves kérdező!

2019. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Boldog Babavárást kivánok neked én 12 hetes voltam mikor el vetéltem valami borzasztó volt amit àt éltem vasarolni voltam a párommal mentünk be a szobába és hirtelen éreztem egy görcsöt a hasamban retenetesen fájt és el is mult utana rá fél óra mulva áltam az àgyunk elött és éreztem hogy valami nincs rendben tehát jött a rengeteg vér minden .... iszonyatosan fáj nagyon nehéz és magam hibáztatom mindenért
2019. febr. 15. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz rola, ne hibaztasd magad.

Nekem az ido segitett. Raadasul a tesom is varandos, ket honap kulonbseggel kellett volna megszulessen az en babam is :(

Volt idoszak, amikor ugy gondoltam, tul vagyok rajta, aztan valami elojott es kitort belolem a siras. Aztan szep lassan elmult es mar az unokahugomnak is tudok igazan orulni :)

2019. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elég rosszul kezeltem. A férjemen kívül senkinek nem mondtam el. Vele beszéltem róla párszor de egy férfi annyira nem érti meg ezt mint egy nő. Aztán rákényszerítettem magam, és elmondtam a legjobb barátnőmnek és aztán a nővéremnek. Jól ki is sírtam magam nekik. A pici ultrahanját még mindig magamnál hordom, és ami nagyon segít imádkozom érte ( nem tudom volt-e lelke már). És beszélek hozzá is (nem egyszer kértem bocsánatot is tőle - bár nem az én hibám volt tudom!) Már 2 hónap telt el azóta, de még mindig van hogy rámtör a sírógörcs és bezárkózom a fürdőszobába amíg elmúlik. Már csak az tartsa bennem a lelket, hogy bízzak a következő sikerében. Már dolgozunk rajta a nőgyógyászom ajánlásával.
2019. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugyan igy voltam én is ahogy te! Nekem is csak a ferjem tudja nagyon megvisel de hala istennek most varom a babamat 4honap telt el nekem is .. Minden jot kivanok neked es boldog baba varast
2019. márc. 6. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok :) És kívánom, hogy minden legyen a legnagyobb renbben . Köszönöm szépen :)
2019. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19 évesen terhes lettem, de sajnos elvesztettem őt.

Most itt vagyok 21 évesen és újra elvetéltem :(

Teljesen reményvesztett lettem. :( remélem egyszer nekem is fog sikerülni.

Csak sajnos ezek után már nem állok pozitívan a terhességhez. :(

2019. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg teljes mértékben együtt érzek veled előbb utóbb ugyis sikerülni fog ne add fel légy nagyon erős tudom könnyű ezt mondani.. De ne add fel erös vagy és sikerülni fog ne görcsölj rá.. most énis félek picikét egy vetélés utan ujra terhes lenni felek baja lesz a babamnak mindennap ezért rettegek minden itt van elöttem az egész vetélésem néha elő törnek de tul kell tennem magam és erösnek kell lennem mert ha megszületik a gyermekem minden fajdalmam megenyhul be fogja tolteni a lelkem boldogsaggal es ezert ne add fel te sem legyel nagyon eross hidd el sikerulni fog.. Minden jot boldogsagot erot kivanok neked!! Légy boldog egesz eletedben sikerulni fogg elobb utobb es enyhul a fajdalom
2019. márc. 11. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok, és velem újra megtörtént. Úgy érzem belehalok :(
2019. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!