Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy dolgoztátok fel a vetélést?

Hogy dolgoztátok fel a vetélést?

Figyelt kérdés
Én pénteken vetéltem, egyenlőre nem tudok magammal mit kezdeni.
2014. márc. 10. 17:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Privátba is írhat, aki nyilvánosan nem szeretne.
2014. márc. 10. 17:31
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

nekem művi volt (habár lehet nem erre értendő a kérdés)


de én azon voltam, hogy minél gyorsabban segítsem a szervezetem regenerálódását

jobban ügyeltem az étkezésre, és mivel elmúlt minden addigi bajom (hányinger, meg gyomorfájás, stb) elkezdtem sportolni, szóval minden erőmmel azon voltam, hogy visszahozzam az egészségem, vitalitásom.

2014. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mármint abortuszod volt vagy hogy érted?
2014. márc. 10. 17:42
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

amikor babát akarsz, de a szervezet kidobja (mert valszínű nem lenne egészséges)azt spontán vetélésnek nevezik


amikor terhes vagy, de nem akarod a babát, bemész dokihoz, szeretnéd elvetetni, azt művi vetélésnek nevezik.

2014. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Hát akkor ne haragudj de pont le szarom te miként dolgoztad fel, hogy megöletted a gyereked!!! Modortalan szivtelen senki vagy semmi több. Én nem elvetettem hanem elvetéltem.
2014. márc. 10. 17:57
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi idősen vetéltél el, mert ám az sem mindegy. Én 6 hetesen voltam dokinál, minden rendben volt. 10 hetesen megint ránéztek minden rendben volt. 12 hetesen semmi nem volt csak egy pötty belőle, megműtöttek. Nagyon nagyon fájt érzelmileg, első kisbaba lett volna, nagyon vártuk, bár hamar összejött. 3 napig sírtam a teszteket és uh képet fogva. Aztán 3 hónap múlva jött a következő baba, persze vele 2 héttel a nem várt után teszteltem, 12 hetes uh ig el sem hittem hogy van. Azóta 4 hónapos és itt alszik. Az idő ami segít semmi más szerintem, Sírj amennyi jól esik, de aztán állj fel, szedd össze magad, a világon ennél sokkal nagyobb problémák is vannak. A következő babával már minden rendben lesz.
2014. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

hát nem tudom ha rajtad keresztül menne 10 cigány, megtartanád e


nem kellene másokat elítélni.


habár téged minősít.

2014. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Már bocs, de téged minősít . A semmiért nem erőszakolnak meg senkit.



6 hetes voltam, nem kellett műteni, még tisztulok elég intenziven

2014. márc. 10. 18:30
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

1 hónapig itthon folyamatosan sírtam, aztán sok-sok zenét hallgattam majd másfél évig nem akartam gyereket aztán újra próbálkoztunk az a baba is elment majd újabb fél év szünet és megfogant a fiam aki már 5 éves.

Kitartás és minden jót!

2014. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

"Már bocs, de téged minősít . A semmiért nem erőszakolnak meg senkit. "


Ritka nagy paraszt vagy, hallod-e...

Ez kb olyan mondat volt, mintha neked mondanák, hogy ok nélkül nem vetélsz el, téged minősít, biztos te tehetsz róla. Ugye, milyen jól hangzik?

2014. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!