Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhesen a semmiből...

6 hetes terhesen a semmiből elkezdtem vérezni. Mindenképp vetélés lesz belőle?

Figyelt kérdés

Eddig semmi jele nem volt, se görcs, se semmi. Aztán elmentem pisilni és véres volt a wc papír.


Volt már 2 vetélésem sajnos, úgy nézett ki hogy minden rendben a mostanival.


Betegeskedem 3 napja, semmi ártalmas gyógyszert nem szedtem nehogy baj legyen.. és mégis ilyen történik.. :(


Ilyenkor meg szinte sehova se tudok elmenni megnézetni.


2021. dec. 24. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Hogyne tudnál?

Már rég mentőt hívtam volna… egyrészt nem biztos hogy az, másrészt ha igen, szerintem azt is jobb tudni, mint bizonytalanságban lenni.

2021. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amióta észrevettem a vérzést, azóta több vér nem jött eddig. Várok még kicsit, ha esetleg elkezdene újra vérezni akkor hívok. :/
2021. dec. 24. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Mentőt vetélée miatt?! Mi a francnak nézed te a mentőket? Ha nincs nagy görcs és nem ömlik a vér otthon szépen megtörténik minden komplikáció nélkül. Ágynyugalom és bőséges evés, ivás tud segíteni, esetleg leáll a vérzés teljesen. De felesleges emiatt ugrálni.
2021. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Menj az ügyeletre. Szükseges progeszteron es magnezium szerintem
2021. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mindenképp vetélés! Èn is 6 hetesen vérezni kezdtem, a baba megmaradt, hematóma volt. Viszont én is bemennék az ügyeletre, amennyiben csak lehetseges.
2021. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 veteles utan en megnezetnem ügyeleten, de amúgy is hogy mi az oka, 1 után még nem na de 2,esetleg 3 már nem jó omen
2021. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászom nem akart elküldeni további vizsgálatokra mert szerinte ezek a vetélések véletlenül történtek. Az elsőnél szedtem magnéziumot és progeszteront is, de sajnos nem maradt meg. Ott 5 hétig véreztem és nem indult be a vetélés magától.


Tegnap este óta nem jött több vér egyenlőre, de időnként enyhén görcsölök úgyhogy szerintem csak idő kérdése. :(


Milyen vizsgálatra kéne elmennem először? A háziorvosom sima vérvételre utalt be, de minden normális volt. Ennyibe maradtak a vizsgálatok.. :/

2021. dec. 25. 08:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Hany vetelesen vagy tul?

Nekem volt 3 a kisgyerekünk születese elött.

Minden esetre nezess Nk ölösejt vizsgalatot, pajzsmirigy, D vitamin hiany, folsav es vas hiany, illetve veralvadasi zavar is lehet a ludast, trombozis panel ha jol tudom a neve magyarul a vizsgalatnak. Torch vizsgalat.

En romaniaban elek es ezeket kerte az orvos, magan rendelesre jartam, a vizsgalatokat magan uton csinaltattam es rengeteg penzbe kerültek. De meg erte mert most van egy szep egeszseges gyermekünk

2021. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egy kismama vérzik, akárcsak barnázik, azonnal kell menni a kórházba.

Nem lehet tudni h honnan és miért jön a vér.

Ezt nekem a védőnő mondta, szót is fogadtam, mentem az ügyeletre amikor barnázást tapasztaltam.

(Első terhességnél valóban baj volt).

2021. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!