Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mindenképpen vetélés lessz a...

Mindenképpen vetélés lessz a vége?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve 😔 pozitív lett a tesztem, holnap megyek a dokimhoz! Három vesztésem volt az utolsó januárban amikor is kiderült méhsövenyem van, eddig senki nem vette észre! Műtétre várok, ami persze felejtős, de a járvány miatt amúgy is! Vetélés óta egyszer voltunk együtt a férjemmel menzesz után+lh teszt mellett megszakítással! Nemakarom elhinni komolyan! Eddig folyamatosan próbálkoztunk évekig és semmi most meg így sikerült ja és pcos is vagyok és csak egyik petevezetékem jó! De ugye a vetéléskor mondta a dokim, hogy az se mindegy hol tapad meg a baba, mert nekem csak enyhébb a sövényem, de a biztonság kedvéért műtétet akart! Tudom legyek pozitív, de borzasztóan félek 😪
2021. ápr. 12. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elengedtétek a dolgot fejben, ezért is jött most össze. Bízz benne, h.rendbe lesz minden!
2021. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat drukkolok! Remelem jó helyen tapadt meg 🤞🏻🤞🏻
2021. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek 💞
2021. ápr. 13. 06:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál?
2021. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia.Rendes volt nem tolt le pedig féltem! Megvastagodott méhnyálkahártyát látod(ha jól emlékszem ezt mondta), a megtapadást majd később tudja megmondani, de ma csináltam egy digi tesztet is 2-3hetet ír! Clexane, aspirin protect es ultrót kell szednem plussz a vitaminokat! Januarban már 5+2-től véreztem, nagyon aggódom, de már nemtudok mit csinálni, bízom a pozitív dolgokban! 29én kell mennem, remélem hozzá megyek és nem az ügyeletre mint annó...🙏
2021. ápr. 15. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!