Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hcg szint csökkenése mindenkép...

Hcg szint csökkenése mindenképpen vetélés? ET 14. nap 145,18. nap már csak 74 a hcg. Mire számíthatok, mindenképp vége? Műszeres befejezés vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez vetélés lesz, még olyan picike volt, hogy szerintem menstruációval ki fog ürülni.Sajnálom!Nekem 286 volt a hcg-m majd 2 nap múlva már csak 224, menstruációval távozott, nem kellett müszeres befejezés.
2019. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, szerintem is még menstruációval ürül.
2019. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! Első válaszoló: Nagyon sajnálom !


A következő ciklussal indulhat új lombik beültetés ?

2019. szept. 30. 22:20
 4/8 A kérdező kommentje:
A menstruáció után kell ellenőriztetni, hogy rendben kiürült-e a méh ?
2019. szept. 30. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezekre a lombikos orvosod tud választ adni. Fizikailag rögtön indítható a következő stimuláció, az OEP támogatáshoz 90 nap kell elteljen két stimu között.
2019. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy fagyasztott embrió beültetés lesz
2019. okt. 1. 01:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kémiai volt, nekem várnom kellett 1 rendes ciklust is.
2019. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos egyértelmű, nem sikerült :( Sajnálom. Én kb. egy hétig tisztultam, utána kellett mennem a dokihoz, aki ultrahanggal megnézett, nem kellett küret. Utána olvastam, nem is engedtem volna küretet. Ha ennyire hamar befejeződik egy terhesség, szinte nincs is minek bent maradnia, annyira picike még minden.

Viszont vannak orvosok, akik ragaszkodnak a kürethez.

2020. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!