Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valószínűleg egy vetélésen...

Valószínűleg egy vetélésen vagyok túl(?), de azt sem tudtam, hogy terhes vagyok. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Vasárnap hajnalban iszonyatos fájdalom kerített hatalmába. Nagyon görcsöltem, rosszul voltam. Vettem be egy fájdalomcsillapítót, ami nagyon lassan kezdett hatni, majd eközben nagy mennyiségű vér öntött el. Betét nem volt otthon, ezért tampont tudtam csak használni. Mikor hatott a gyógyszer akkor nagy nehezen sikerült elaludnom. Reggel a vécén összetakarítottam magam, és eközben egy nyomás által valami 4-5 centis valami jött ki alulról, illetve alvadt vérdarabok..Kedden még mindig távozott valami (gondolom méhlepény lehetett). Senkinek nem szóltam az esetről, mert most sem fogtam fel teljesen mi is történt. Ha éppen jól számolom akkor kb. az utolsó mentruációs naptól számolva 5-6 hetes terhes lehettem, de semmi tünetem sem volt.. Lehet amiatt vetéltem el, mert sok volt a stressz (munkahely, házfelújítás stb)? Azóta némi émelygésem is van, ez normális? A vérzés kezd alábbhagyni már, mennyi idő míg vége lesz? Tanácsokat is szívesen veszek, mert nem tudom mihez kezdjek. 25L

2022. jan. 26. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Lehet kéne keresni egy nőgyógyászt!azért ez nem játék!
2022. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Kèsett a menzeszed már? 25 èvesen már tudhatnád azèrt, hogy ilyen esetben azonnal orvos. UH-t kell csinálni, megnèzik a mèhed, ez nem vicc.
2022. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Azt javaslom,hogy minél hamarabb menj be a kórházba!Ha valóban terhes voltál,és elvetéltél akkor komoly fertőzést is kaphatsz aminek maradandó következménye lehet!
2022. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg simán zavarosak a hormonok. Nem jön méhlepány 6 hetes terhességnél, mert nincs is

vastagabb méhnyálkahártya darabok távozhatnak bővebb vérzés kíséretében, az alvadt darabok sem számítanak csodának, főleh reggel, amikor éjszaka nem mozogtál

nem kell egyből hülyeséget bebeszélni magadnak

2022. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig darabos a menzeszem,van mikor kevésbé van mikor hatalmas darabok távoznak,amióta csak megjött. Hormon promlémám van. Ettől függetlenül sosem volt vetélésem, ellenben 3 gyermekem van.
2022. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Miért vagy ennyire biztos abban, hogy terhes voltál? Csináltál tesztet, ami pozitív lett? Ha nem, akkor ezt azért kicsit erős vetélésnek hívni. Több hetes terhesség jár durva vérzéssel, több hetes terhességről meg azért csak tud az ember. Ha neked csak pár napja késik, akkor ez max egy kémiai terhesség volt, már ha terhes voltál egyáltalán. Méhlepénnyel meg aztán főleg nem találkozhattál...szerintem ez csak szimplán egy erősebb, görcsökkel járó, darabos menstruáció.
2022. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyenlőre veszek egy tesztet és megnézem mi az eredménye. Ha terhes voltam az még kimutatja, mert ugye a hormonok nem tűnnek el egyik napról a másikra. Ha a teszt pozítív is lesz, akkor megyek orvoshoz is.
2022. jan. 26. 14:18
 8/20 A kérdező kommentje:
6-os: Párommal valamikor december közepén együtt voltunk, védekezés nem volt semmilyen formában, illetve a fogamzásgátlót sem szedem már jó ideje, és késett is 3 hetet, ebből gondolom hogy terhes lehettem. Na meg azért mert ahogy utána jártam a petezsák távozott reggel. De terhes tüneteim nem voltak, sem reggel se máskor. Egyetlen egy dolog mégis, ahogy visszaagondolok, az pedig az, hogy a melleim fájtak és meg voltak dagadva, még most is. Sokkal nagyobbak már 3-4 hete mint a "normális állapotban".
2022. jan. 26. 15:07
 9/20 anonim ***** válasza:
🤦🤦🤦🤦🤦🙈
2022. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Szóval három hete késett a menstruációd és arra nem volt eszed, hogy késéskor tesztet csinálj és felkeress egy nőgyógyászt. Inkább, 25 éves létedre, google-doktorosdit játszol és a gyakorit kérdezgeted, ügyes…
2022. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!