Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínűleg terhes vagyok,...

Valószínűleg terhes vagyok, de nem a férjem az apa, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha elítélni jöttél, gyűlölködni, kérlek lapozz tovább.

Ez a történet úgy kezdődött, hogy tavaly október óta nyitott házasságban élünk a férjemmel, de ez nyilván nem azt jelenti, hogy szexelünk mindenkivel látástól mikulásig, vannak bizonyos szabályok amiket egymásnak már az elején lefektettünk, ilyen például, hogy óvszerrel csináljuk minden esetben. Sajnos egy hónapja egy srác lépett az életembe, aki mint utóbb kiderült lehúzta az óvszert magáról út közben, amit a pozícióváltás és az aktus hevében nem vettem észre. Nos, sajnos lett ami lett. Elmeséltem a férjemnek, Ő nem szeretné, ha abortusz lenne, de nagyon fél attól, hogy nem tudna megbirkózni a helyzettel, amit teljes mértékben megértek. Nála az abortusz teljes mértékben ki van zárva. Ha volt itt valaki hasonló helyzetben, nagyon megköszönném, ha leírná a tapasztalatait!

Hozzátenném, hogy nekem van a legjobb és leg elfogadóbb férjem a világon, és igen, nem érdemlem őt meg.



#baba #tervezettség #terhes #Nem a férjemé
2021. szept. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sajnálom, hogy így alakult. De ez a ti harcotok, vagy egy életen át ebben a tudatban éltek, vagy abortusz. Ha érdekel a véleményem, akkor én az abortusz mellett döntenék. Érthetetlen számomra, hogy a férjed miért szeretné más gyerekét felnevelni. Ráadásul, ez csakis a te döntésed kellene, hogy legyen…
2021. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%
Holnap suli. Ideje lefeküdni.
2021. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
11%
Biztos, hogy nem a férjedé? Ti együtt szeretnétek majd gyereket? Mert ebben az esetben nem tartanám meg.
2021. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%
Ha a férjed nem akar abortuszt (és te sem) akkor igazából nincs miről beszélni. Bár szerintem később ígyis úgyis ki fog bukni belőle ez a gyerek téma. Nektek kell leülni és megbeszélni, hogy belefér-e a házzaságotokba. Egyébként egymástól akartatok gyereket?
2021. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Egymástól van egy 4 éves gyönyörű kisfiúnk.
2021. szept. 12. 21:54
 6/44 anonim ***** válasza:
73%

Sose értettem,hogy ez mire jó.Ha te mással (is) le akarsz feküdni,ő is mással is le akar feküdni mi a fenének kellett nektek egymás ujjára gyűrűt húzni?

Megszégyenítitek a házasság fogalmát.Menjetek már szét a p*csába ha nem akartok eleget tenni se a hűség se az egymás iránti tisztelet fogalmának,ez lenne az alapja a házasságnak.Nyitott..

Ez inkább egy nem létező,papír házasság.


Főleg ha még védekezni sem vagy képes.Oké,hogy húzott valaki fel egy gumit,de ez neked elég volt? (Gondolom igen,hiszen terhes vagy..)

Legalább szednél fogamzás gátlót,hogy ne mind 3.pasinál agonizálj,hogy haza küld-e a férjednek egy magzatot vagy sem..


Oké,oké,most ott a gyerek.Haza vittél neki valakitől egy gyereket,gondolod,hogy ez sokáig menni fog így? Mit fogtok mondani annak a gyereknek? Az APÁNAK? Lenne képed hazudni,eltitkolni a gyerek vagy az apa elől,hogy ők amúgy véletlenül,de léteznek egymásnak?

Lenne képed kihordani egy gyereket mástól és a férjed nevére íratni?

Gusztustalan! Még a gondolat is.


1.Az apukának joga van tudni,hogy felcsinált.

2.A gyereknek is joga lesz tudni,hogy nem a mostani férjed (már,ha van olyan hülye hogy ebbe bele megy..) a biológiai apja.


Ez nem gyűlölködés,ez teljes mértékben logikus gondolkozás.És egy pillanatra most már rohadtul ne magatokra gondoljatok,és te se magadra.

Úgy akarsz a """férjeddel""" egy családot alapítani most,hogy egy idegen gyerekét adod a karjaiba majd a kórházba?

Tedd csak fel neki is,hogy ezt akarja-e,pont így.


Soha az életben nem lesztek egy család.Neked van egy férjed,meg most egy gyereked,és egy szeretőd aki a magzatod apja.

2021. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%

És mit mond a srác, aki lehúzta magáról az óvszert? Direkt akart gyereket tőled? Vagy mi a frász?

Gondolom elmondtad neki, mert tőle tudod, hogy lehúzta magáról az óvszert.

A férjed is furcsa, hogy a nyitott házasságban benne van, de az abortusz nála ki van zárva. Egyetlen fog.gátlási módszer sem holtbiztos, tehát a nyitott házasságban eleve lehetséges, hogy mástól teherbe esel. Vagy holnap ő ejt teherbe egy másik nőt, aki 9 hónap múlva majd jelentkezik a gyerektartásért. Erről mind-mind beszélni kellett volna.

2021. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
68%

Még gyerek is van,az igen.

Fél testvért a gyereknek.

2021. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

6. hozzászóló!

Bár elég nyersen fogalmaztál, igazad van, és köszönöm a válaszod!

2021. szept. 12. 21:58
 10/44 anonim ***** válasza:
64%

De undorítóak vagytok..

Ott egy 4 éves gyerek,még alig vállaltátok be őt is pár éve és te már dugatod magad fűvel-fával apa meg gondolom más nőkhöz jár.Aztán meg mentek haza mintha mi sem történt volna,egy ágyban aludni,ott is kefélni egyet..disznók :D

Mi a frásznak kellett nektek 1 gyerek is,nem hogy ez egy tök másik embertől..Milyen gusztustalan szülők vagytok ti?


Váljatok el,ha nem akartok együtt élni,házasságban,nem kötelező,de ilyen példát se mutassatok annak a szerencsétlen kisgyereknek.

Apuka tényleg tudjon a gyerekről (az igazi..),gyerek is tudjon az apáról,ÉS itt akkor a testvérnek is joga van tudni,hogy milyen véglények vagytok.


És végül is te döntsd már el,hogy kihordod-e más kölykét ne a férjed akinek még csak spermányi köze sincs hozzá..

2021. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!