Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Laminàriàs tàgìtàs mennyire...

Laminàriàs tàgìtàs mennyire fàj? Hogy csinàljàk? Hogg lehet kibìrni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem lamináriával tágítottak, szinte semmit sem éreztem mikor felrakták.

Este 7kor rakták fel, semmit nem éreztem, reggel 8ig aludtam.

Sajna én csak 1 centit tágultam tőle csak, így utána zselével próbáltak indítani majd burokrepesztéssel.

Az összes közül a burokrepesztés volt nekem a legkellemetlenebb ,de az sem volt vészes.

Utána jött az oxi az már picit durvább volt 😅

2022. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idoa terhesseg?

Nekem nem fajt a laminaria felhelyezese.

Este felhelyeztek, reggel mutottek.

2022. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A felhelyezés csak picit volt kellemetlen, pedig előtte nagyon tartottam tőle, mert sok olyat olvastam, hogy baromira fáj, üvöltöttek, lefogták őket, stb. Hát semmi ilyesmi nem volt... enyhe mensi szerű görcsölést éreztem, amíg felrakta, aztán ahogy tágított, az is csak enyhe görcs volt. Abszolút kibírható.
2022. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem sajnos ma került erre sor, egészségügyi okok miatt nem volt más választásom mint a terhesség megszakitás. Fájó döntés volt,pedig úgy örültem neki hogy végre várandos lettem 3 év alatt most az 1x sikerült volna össze hozzni a párommal, már azt hittem hogy velem van a gond hogy nem foganok meg, és végre lenne esélyem de még sem lehet.


Laminária szörnyű volt vagy negyed órába telet ha nem többe, a dokinak nem volt könnyű dolga nem igazán ment így egy 2.dokit hívtak hogy segítsen 3 telefonálás után sikerült is orvost híni,aki az ultrahangon keresztül irányitotta a felhelyezést végző orvost.

Nagyon kellemetlen volt, de egész idő alatt nagyon emberségessek voltak mind a dokik mind az asszisztens.

Asszisztens meg is dicsért hogy milyen jól bírtam a helyzethez képes, a doki meg hozzá tette hogy mások ilyenkor elszoktak ájulni de velem nem történt meg.

A mütétem holnap reggel lesz.

jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!