Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nem helyeztek fel laminária...

Nem helyeztek fel laminária pálcát milyen következménye lehet?

Figyelt kérdés
2014-ben volt egy császárom,2017-Ben egy missed ab (akkor volt még embrió akkor volt tágitás is) Most szerdán megint missed ab miatt műtöttek (csak petezsak volt 16mm) de most nem helyeztek fel laminária pálcát (papírra az van írva teljesen zárt mehszaj ) milyen következménye lehet hogy nem helyeztek fel pálcát ? Sajnos orvostól nem tudtam meg kérdezni és szerintem el se mondaná hogy ha ő rontott el valamit ..

2020. szept. 28. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két missed ab-om volt a 8. hèten illetve egy terhessèg megszakításom a 12.hèten,mert beteg volt a baba. Az első kettőnèl nem helyeztek föl pálcát,az utolsónál igen.

Nem tudom mitől függ?!

2020. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első terhességnél a 8. héten csinálták meg a műtétet. Üres petezsák volt.

Nem helyeztek fel pálcát.

1,5 év múlva probléma mentes terhességem és természetes szülésem volt.

2020. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlthét pénteken volt a műtét ugyanúgy üres petezsák miatt. Nekem volt laminária. Azt mondta a dokim, hogy mivel még nem szültem így kell, hogy később a szülésnél ne legyen gond. Max kérdezz rá egy másik dokinál, hogy mi lehet a következmény.
2020. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is volt egy m.ab. Mivel már kezdett beindulni a vetélés,elég rendesen véreztem,akkor mondta az orvos,hogy bővebb vérzésnél nem tesznek tágítót. Ez volt 2019 májusban. Idén augusztusban született a kisfiam, a terhességem problémamentes volt.
2020. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen zárt volt a méhszáj és nem véreztem..most egyenlőre nem gondolkozom következő gyerekben de még ki tudja mi lesz a jövőben
2020. szept. 28. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!