Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után kisajak...

Missed ab műtét után kisajak fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos tegnap volt műtétem, 13 hetesen vették észre hogy már 4 hete nem fejlődött a baba.

Tegnap reggel megműtöttek, ömlött belőlem utána a vér órákig, kicsit görcsölt a hasam.

Mára a vérzés és a görcsök teljesen elmúltak, néha késszúrást érzek a hasamban viszont a legnagyobb bajom hogy szörnyen fáj a kisajkaimnál. De annyira hogy ülni is alig bírok, pisilés után meg szinte bekönnyezek törlésnél.

Volt valakinek ilyen? Hétfőn hívom az orvosom kontroll időpontért és majd megkérdezem őt is, de azért izgulok most, hogy ez normális-e..



2022. febr. 26. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális
2022. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Csak tipp.

Az egyik méhet rögzítő szalag, a nagyajkakba fut. Ahogy a méhed húzódik össze, illetve görcsöl, ez a szalagon át kihat a nagyajkadra és a kisajkadba is kisugárzik az összehúzódás miatti fájdalom.

A másik ötlet, hogy amikor befejezték a vetélést, a kisajkadat a hüvelyt feltáró lapoccal odaszorították a szimfizisedhez és "elzsibbadt".

Vagy megsérült szintén lapocoláskor, vagy a fertőtlenítőszerre reagál így.

Tükörrel nézted?

Persze az orvossal beszéld meg, de kizárt, hogy komoly gond lenne.

A vérzést, a hasi fájdalmat, és a testhőt kell ilyenkor nagyon figyelni!

Jobbulást!

2022. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is erre gondoltam hogy közben megsérülhetett, de nem látok rajta semmit, annyi hogy a kis- és nagyajkak között jóval pirosabb mint szokott lenni.

Bepanthennel megprobalhatom bekenni azt a részt?

2022. febr. 26. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Felesleges Bepanthennel kenni
2022. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!