Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valakinek volt olyan problémáj...

Valakinek volt olyan problémája, hogy (missed ab után) első menstruáció utáni ovulációs napon alvadt vérzése volt? Együttlét után történt, az óvszeren vettem észre. Fájdalom nem volt. Oltáshoz lehet köze? Pont egy hete kaptam meg.

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Műtéttel fejezték be (ma 6 hete) sajnos a 9. héten elhalt a baba :( ciklus szerint jött meg utána, hamarabb is elmúlt mit szokott. Azután mertem csak együtt lenni a párommal és az eddigi együttlétekkor semmi baj nem volt. Műtét utáni kontrollra csak jövő hétre kaptam időpontot, kicsit most félek hogy valami baj van..
2021. máj. 28. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális. Nekem 13 hetesen volt missed ab. Majd egy gyenge mensi. Utána ovulációkor együtt voltunk, és semmi gond nem volt. És össze is jött a fiam.

Nekem nem mondták, hogy darabos vérzéssel menj vissza?

Ma történt? Most is vérzel?

2021. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit, csak hogy a műtét jól sikerült. Ma történt igen, nem friss vérzés volt hanem barnás alvadt vér és csak kevés.
2021. máj. 28. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak barnás volt, és kevés akkor nem baj. Csak azt hittem darabos piros vérzésed van. Azért kontrollon majd említsd meg.
2021. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Időközben reggelre vérzés is lett (nem darabos), bementem egyből a kórházba ahol megcsinálták a kontrollt és azt mondták ez menstruációs vérzés (nézték a vérzést is), ill. mindent rendben találtak az ultrahangon. A nyakcsatorna (ha jól tudom ezt mondta) zárva van. Valószínűleg az oltás idézte elő újra :( Remélem egyszer végre helyre áll a ciklusom :(
2021. máj. 29. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!