Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni menstruációk...

Missed ab utáni menstruációk milyenek lettek?

Figyelt kérdés

Akiknek nem indult meg a vetélés, hanem műszeresen fejezték be a terhességet, és terhesség előtt gyenge menstruációjuk volt, hogyan változott a műtét utáni hónapokban? Erősebb lett? Görcsösebb? Hány napra jött meg műtét után? Beállt az eredeti ciklusotok utána?

Műtét napján véreztem csak, utána nem. Az első menstruációt még várom, csak nem tudom mire készüljek. Műtéthez vettem mindenféle vastag inkontinencia cuccokat, mert mindenki azt mondta, dőlni fog a vérem. Ehhez képest elég lett volna sima éjszakai eü betét is. Ugyanez van a műtétet követő ciklusok vérzéseinél is, amit olvasok, hogy nagyon bő, stb. Szóval elajándékozhatom az inkontinencia cuccokat, vagy szükségem lesz még rájuk? Kifejezetten azokra lennék kiváncsi, akiknek a terhesség előtt sem volt niagara.


2022. márc. 11. 13:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Majd írd meg kérlek, hogy a második is olyan “rendesebb”-e. Én még várok, holnap lesz 3 hete hogy műtöttek. Nem tudom, hogy megjön-e majd 31 napra, ahogy szokott, vagy most el tolódik-e. A tesztem 2 héttel a műtét után lett negatív. Lehet, hogy csak onnantól indul be a szervezetem, nem tudom.
2022. márc. 22. 14:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Ígértem, hogy jelentkezem, nekem a második menstruáció már kevésbé volt olyan sok, de így is több, mint a terhesség előtt. Remélem, hogy nálad is minden rendben volt! :)
2022. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál. Nekem megjött 5,5 héttel a műtétre. Több volt, mint előtte, de még így is kevés a néhány évvel ezelőttihez viszonyítva. Meg összesen 2 napig tartott…

Júniusra időpontom van egy endokrinológus-nőgyógyászhoz. Ha talál valamit akkor kezeljük, ha nem, akkor meg legalább tudom hogy minden rendben, és nekem kevés a vérzés nagyon.

2022. ápr. 14. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!