Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mitől függ hogy mennyire fàj...

Mitől függ hogy mennyire fàj a laminària felhelyezés? Olvastam, hogy van aki meg sem érezte, és van am it lefogtak. Ez mitől függ? Nextel mennyire fàjt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 06:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az a legkevésbé rossz. A lelki részétől én nem is éreztem úgy ki voltam borulva.
2022. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*Nektek
2022. márc. 12. 07:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvostól függ, hogy mennyire ügyes. Az enyém balf.sz volt. Lefogni nem kellett, tudtam, hogy szükséges rossz, de igen, fájt. És igen, a lelki fájdalom szerintem is meg rosszabb.
2022. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy az orvostol fugg. Egyszeruen valakinek ugy all a mehszaja, hogy feltarni is alig lehet, meg van, akinek olyan szuk, hogy a szonda se megy be rajta, meg van, akinek ugy hatrahajlik a mehe, hogy alig lehet feldugni a palcat.
2022. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És Nextel mennyire fàjt
2022. márc. 12. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el, a missed ab gondolatához képest semmi sem a laminária. A pokoli mikor a várt, akart gyerekedet kell kiszedni belőled.
2022. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fájt szerencsére, nagyon lassan, óvatosan csinálta az orvos. Enyhe menstruációs görcshöz hasonlító érzés volt. Én féltem a laminária felhelyezéstől is, mert sok rosszat olvastam előtte, de valóban, ahogy feljebb írják, sokkal rosszabb a missed ab lelki része.
2022. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Missed abnál a legtöbb orvos igyekszik gyengédebb, kíméletesebb lenni, abortusznál ezzel nem foglalkoznak annyira.
2022. márc. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt, pedig féltem, nagyon sok rosszat olvastam előtte. Maga a felhelyezés egy pillanat volt talán egy nagyon enyhe görcsöt éreztem (sem nyomás, sem szúrás, sem feszülés). Délután 3-kor helyezték fel, másnap délben volt a műtét semmit nem éreztem a tágulás alatt sem, talán nagyon enyhe menstruáció szerű görcsöt néha, de a pálca ott léte nem volt érezhető.
2022. márc. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. márc. 16. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!