Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek nagyon fàjt a laminàri...

Akiknek nagyon fàjt a laminària felhelyezése, hogy vészeltétek tùl?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Milyen más lehetöséged van?
2022. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a laminária felhelyezése nem fáj 🤷‍♀️

Legalábbis nekem nem fájt..

2022. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy, ott maradt egy részem a fájdalom miatt a műtőben mikor felrakták azt a cart. Ma is érzem a kiszolgáltatottságot és az undort amit akkor éreztem,pedig már lassan 8 éve a műtétnek. Hiába mondtam hogy kegyetlenül csíp és fáj,le sem carták.
2022. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy le se szarták, mert nem volt más választásuk nekik sem. Nem jókedvükből szadizzák az orvosok az embereket. Csak vannak beavatkozások, kezelések, amik valakinek sajnos kellemetlenek, fájdalmasak lehetnek.

Nekem is fájt most kedden a foghúzás, mégsem neheztelek az orvosra, hogy nem hagyta abba, hanem folytatta és kihúzta. Ha minden nyikkanásomra megállt volna, még mindig ott ülnék a fogorvosi székben.

2022. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Hu nekem ilyen nem volt, lehet nem is letezett még mikor abortuszom volt 19 éve de rémesen hangzik ahogy utána néztem. Nekem konkretan egy injekciót adtak a mehembe, úgy hogy egyáltalán nem szóltak előtte, teljesen váratlanul ért, na ott én úgy begorcsoltem hogy emiatt nem tudták kihuzni a fecskendőt belőlem. Életemben semmi nem fajt annyira, ellensegemnek nem kívánom pedig az már nagy szó 😂 Brrr máig kiraz a hideg ha rágondolok
2022. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos múlt héten műtöttek, mert nem fejlődött tovább a magzat.


Nekem az egész műtét során a laminária felhelyezése volt a legrosszabb, és nagyon megalázó is volt. Egy szörnyű, és kiszolgáltatott helyzetben szóltak rám folyamatosan, hogy lazuljak el, hogy engedjem el magam... de abban a helyzetben szerintem ez lehetetlen. :/


Az orvosokra nem haragszom, sem az ápolókra (mielőtt bárkinek is megfordulna ez a fejében). Tudom, hogy ez a dolguk, de borzasztó érzések kavarogtak bennem. :(

2022. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!