Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nem tartottad meg a beteg...

Nem tartottad meg a beteg babát és a következő baba is beteg lett volna, van ilyen?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Utána, nem lett szívhang ez több mint egy éve volt.

Most megint vannak + tesztjeim, remélem minden rendben lesz🙏🙏🙏🙏

2022. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
1 éve volt terhességmegszakításom súlyos kromoszóma rendellenesség miatt. Néhány hónap múlva újra próbálkoztunk a babával. Sikerült is gyorsan, de magától megszakadt a terhesség az 5. héten. Állítólag a korai vetéléseket is gyakran súlyos rendellenesség okozza.
2022. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves első, remélem minden rendben lesz.
2022. ápr. 6. 12:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Köszi🥰
2022. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Neked is beteg lett volna a babád, és most újra babát vársz? (2-es)
2022. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem várok babát, még nagyon friss a dolog, de beteg lett volna és nem tartottam meg.Néha úgy gondolom nem szeretnék soha többet, mert ezt mégegyszer nem tudnám végig csinálni. Máskor meg minnél hamarabb szeretnék, mert hiányzik a terhesség meg a babám.
2022. ápr. 6. 13:06
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Teljesen átérzem. Én is sokat gondolkodom ezen. Szeretném nagyon, de rettentően félek. Nagyon nehéz volt nekem is, teljesen összetörtem. Amikor meg újra rászántam magam, akkor meg nem maradt meg. Egy esélyt talán adunk még magunknak. Meg szabad kérdezni, hogy hány éves vagy és mi volt a probléma? Nálunk Edwards szindróma volt.
2022. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
33 éves és down-szindróma, ebben még az is nehéz, hogy én döntöttem az életéről.
2022. ápr. 6. 13:19
 9/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, nekünk is nagyon nehéz volt, de nem volt más választás. Az mondják, hogy kicsi az esély, hogy megismétlődjön. Te még fiatalnak is számítasz, ez sajnos egy szerencsétlen véletlen.
2022. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom én is ami veled történt, a te babádnak élettel össze egyezhetetlen betegsége volt sajnos, nehéz így is úgy is. Én is mindenhol azt olvasom kétszer nem fordul elő, bár nyilván én a következő babánál minden lehetséges vizsgálatot megcsináltatnék ne ilyen későn derüljön ki,mint ahogy most azt hittem csak elmegyek egy vizsgálatra, mert semmi baj nem lehet.
2022. ápr. 6. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!