Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. után újra vérzés?

Missed ab. után újra vérzés?

Figyelt kérdés
1 hete volt műtét missed ab miatt. Aznap véreztem, utána már elég volt egy tisztasági betét. Most újra bő vérzésem van, nem élénk, de piros. Nem fáj semmim. Tegnap mondjuk megerőltettem magam. Okozhatta? Vagy máris megjött?
2022. máj. 29. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dokim azt mondta, hogy 2 hétig normális a vérzés. Nekem 3 missed ab volt. Az első műtét után ugyanígy jártam mint te. 1 hétig elég volt a tisztasági, aztán 1 hét múlva kb 2 napig menstruáció mennyiségű vérzés, utána megint barnázás egy darabig.

Ez viszont még nem valószínű, hogy a menstruációd. Nekem mindhárom alkalommal műtét után 6 hétre rá jött meg.

2022. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Olvasgattam azóta, és tényleg nem valószínű hogy máris megjött volna.
2022. máj. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!