Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 19 napos...

Missed ab után 19 napos ciklus? Másnak is bekavart a ciklusába a műtét? Mennyi idő még várnátok a gyogyszeres kezeléssel,h magától helyrebillen?

Figyelt kérdés
03.28 an volt missed ab műtétem , utána 5 hétre jött csak meg. Azonban azóta 19 napos ciklusom vannak és ebből 9 napot verzek. Az orvos azt mondta, h nem gond meg 11 hetes terhes voltam, kell idő még helyrejon. De nagyon el vagyok keseredve.. itt csak azt olvasom szinte, h azonnal tökéletes lett a ciklusa a noknek... nekem meg rosszabb lett minden mint előtte...és így esélyét sem látom az újabb babára...

2022. jún. 4. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem se volt azonnal tökéletes.

Műtét után 5 hétre jött meg és utána kimaradt egy komplett ciklus. 55 napos lett. utána kezdett rendeződni.

Második vetélés után 1 ciklus jó volt majd a luteális fázisom lecsökkent 10 napra és behúztam egy 9 napos vérzést. Ennek a hormon szintjét akarja most kivizsgálni a doki,mert valami nem jó.

Jan 31 volt műtét és most vagyok ott ,hogy lh,hő szerint ciklu16.napján volt peteérés ehhez számítva 6 nappal full erős pozi tesztem lett. Kb lehetetlen de ez van. Most meg ezen aggódom h remélem nem mola vagy valami más gond.

2022. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszeres kezelést akarsz?

Meg a kérdés, mikor akartok ujra babát?


Én 10hetes terhességet vesztettem. Műtét után 35-18-19napra jött meg.

Utána pedig nem jött már meg, mert terhes lettem. Az első mensit vártuk meg, ez 35nap volt, majd újra belevágtunk.

2022. jún. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jöhetne bármikor a baba. Bármilyen kezelest elfogadok csak álljon vissza a ciklusom. Most nekem úgy néz ki h 34, 19, 19, és most megint 19... remélem nem 9 napig fogok megint vérezni..
2022. jún. 4. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem április 14-én volt a műtét.

5 hét múlva jött meg, napra pontosan úgy, ahogy előtte szokott, teljesen normális volt.

Következő hónapban késett 1 hetet, és 3 nappal tovább tartott, mint szokott. Nem volt normális mensi, sokat barnáztam csak.

Azt olvastam, hogy 3-6 hónap kell a szervezetnek, szóval én még adok neki időt.

2022. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!