Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után mikor...

Spontán vetélés után mikor várható a menstruáció?

Figyelt kérdés
Kb. 7-8 hetesen vetéltem el spontán, minden szépen kiürült. Csütörtöki napon kezdődött barnázással vasárnap lökődött ki a petezsák hétfőn ultrahanggal megállapították hogy minden távozott :( Azt mondták várjunk egy ciklust és próbálkozhatunk. Közben a biztonság kedvéért a vasárnapi naphoz számolva a 10. napon elmentem ultrahangra ahol azt mondta a nőgyógyász minden a legnagyobb rendben van, 3 rétegű 8,4 mm a nyálkahártya, érik a tüsző kb 1 hét és peteérés lesz. Bíztam benne hogy 14. nap körül lesz peteérés és megjön 28 napra de egyelőre 29. nap és nincs jele. Volt 21. és 22. nap körül nyák szerű de azt betudtam az előző eseti szex miatti izgalmi váladéknak hiszen az orvos véleményével sem egyeznek miszerint kb 1 hét múlva peteérés. Szerintetek meddig kell hogy megjöjjön? Vérzés után szeretnénk próbálkozni de így azt sem tudom hogy számoljam majd a peteérést.

2021. nov. 1. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kereken 1 hónapra rá jött meg újra.
2021. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden műtétem után, 21 napon volt a peteérésem,így 5.héten jött meg.
2021. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a vetélés után (vérzés kezdete) 35. napra jött meg. A következő a 30.napra. Aztán visszaállt 28 naposra a ciklusom
2021. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy darabig még volt pecsételő vérzés a vetélés után, miután az is teljesen elmúlt, onnantól 15 napra volt egy gyenge menzesz, aztán a kövi 40 napra jött meg ( előtte tankönyv szerinti 28 napos ciklusaim voltak.) Aztán terhes lettem, szóval több infóm nincs erről.
2021. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!