Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan, milyen hamar lettetek...

Hogyan, milyen hamar lettetek túl egy baba elvesztésén?

Figyelt kérdés

Hétfőn végeztek rajtam missed ab műtétet. :(

10 hetesen megállt a fejlődésben, nem volt szívverése.

A főnököm tudott róla, mondta, hogy vegyek ki nyugodtan szabadságot. Itthon vagyok, de olyan rossz a kedvem. Mintha egy kést döfködnének bennem. Tudom, hogy jobb ha elterelem a figyelmemet, de nincs hangulatom semmihez, a sok sírástól meg kimerültem. Fogalmam sincs, hogy mikor leszek végre édesanya. :( Ez a kisbaba is 9 hónap próbálkozás után fogant.


2022. aug. 18. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne sürgesd magad, ez egy nagy veszteség, amit gyaszfolyamat kísér, akkor is ha még nem találkoztál vele. Hagyj időt magadnak, sírj, ha sírnod kell, teljesen rendben van ilyenkor. Az is normális hogy semmihez nincs kedved. Sajnos tényleg csak az idő fog tudni segíteni. Beszélgess róla a pároddal, vagy olyannal akiben megbízol, ha attól jobb kicsit. De tényleg mást nem tudsz tenni egyenlőre, mint időt adni magadnak, légy türelmes magaddal. Ez sajnos elofordul, sneki nem tehet róla, legközelebb kívánom, hogy minden rendben legyen!
2022. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívből sajnálom a veszteséged! Májusban én is átéltem, ugyanígy, 10 hetesen vesztettem el a babám.

Vannak jobb és rosszabb napok. De minden nap gondolok rá.

Én a műtét után 1 hetet voltam itthon, fizikailag jól voltam, lelkileg persze nem. Jobbnak láttam, ha újra dolgozom.

Nyilván függ a munkakörödtől, de nem jó sokáig otthon lenni és a sebeket nyaldosni. Felőrli az embert teljesen. Gyászold meg, gyújts gyertyát, amit szeretnél.

Kívánom, hogy hamar túllegyetek rajta! :(

2022. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nehéz és idő kell hozzá, hogy enyhüljön a fájdalom. Gyászold meg nyugodtan, sírjál... aztán tekints előre.

Lányom az első babát szintén tíz hetesen vesztette el. Nem sokra rá újra teherbe esett, négy éves az első unokám. Az elkövetkező években két újabb babát vesztett el. A második unokám lassan két hónapos. (öt terhességből három missed ab)

2022. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első engem is megviselt, de szerencsére hamar érkwzett a fiam utána.

14.héten megszakított beteg babám azóta is hiányzik, utána is volt 2 missedem, de azok meg sem érintettek már ezek után.

2022. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 19b89 ***** válasza:
Szia! 3 napja vesztettünk el a 22 hetes lányunkat. Szerintem erre csak az idő a gyógyír semmi más nem tud vigasztalni. A szívem megszakad minden percben, de erősnek kell lennünk, hogy jöhessen még boldogság. Részvétem a veszteséged miatt és add ki magadból ahogy csak tudod, segíteni fog, gyászold meg és fel a fejjel!
2022. aug. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ami veletek történt és köszönöm a kedves, támogató szavakat!
2022. aug. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!