Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki mennyi idejig fájlalta a...

Ki mennyi idejig fájlalta a baba elvesztését? Hogy dolgoztátok fel? TÖBBI LENNT!

Figyelt kérdés
Nekem sajnos áprilisban volt a vetélésem,volt egy hematómám is,nemtudom kinek volt ilyenje még?!Azóta minden nap eszembe jut,hogy már nőne a hasam,mi több párom tesójának feleség most szül,énmeg totál nemvagyok rá kiváncsi,ki érzett már így és mennyi ideig?Nemgörcsölök már rajt,2hónapig csak sirtam,már jobb,de a terhes nők látványa és a kisbabák látványa ujra felhozza bennem a dolgokat.Rajt vagyunk a bab dolgon,de úgynézki nemakar összejönni..terelgetem a figyelmem,de amint közeleg a menszesz már izgulok h ne jöjjön meg,ez lehet nem normális,de sajna nagyon szeretnénk babát:$
2013. aug. 16. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, velem is ez történt.

Nekem tesóm felesége szült 3 héttel azután ahogy én szültem volna. Abszolút érthető ha nem vagy kíváncsi más gyerekekre és nem esik jól a terhes nők látványa. De azért az a kisbaba nem tehet róla, szóval próbáld meg nem rávetíteni a negatív érzéseidet. Az én sógornőm totál idióta, sajnálom a gyerekeit. Őbenne semmi együttérzés nem volt felém,még örült is hogy ez történt. Elzárta a gyereket a külvilágtól, szegényke félt mindenkitől. Sajna pont az ilyenek szülnek, akik tönkreteszik a gyerekeik életét.

Nem tudom ti meddig próbálkoztatok előtte, de ha régóta, akkor menjetek el orvoshoz, vagy másik orvoshoz. Rajtunk az segített.

Nem tudom, hogy ki meddig fájlalja a baba elvesztését. Nekem még most is fáj, és sokszor eszembe jut mekkora lenne már. De oka volt biztosan... Született azóta egy gyönyörű egészséges kisfiam, de az első babát így sem feledem. :(

2013. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lekoklar válasza:
Én úgy tudom legalább egy fél évnek el kell telnie a következő babavárásig, hiszen a szervezetednek is regenerálódnia kell mind fizikailag és lelkileg!! Abszolút nem szabad rágörcsölni sem! sajnálom, hogy ezt történt veled. Lehet sokan mondták már, de fel a fejjel!! Nem tudom párod hogy van ezzel, szerintem beszélgessetek róla és utána hajrá megint!!!
2013. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazábol már4hónapja rajta vagyunk a dolgon.De ez a baba elvesztés sajna nem olyan dolog amit ellehet felejteni.Mindenesetre énis örülnék ha könnyebb lenne és nem tekintenék "gonoszul" a babát váró nőkre vagy akik nemrég szültek..csak ilyenkor ha akarom ha nem,összeszorul a szívem ..:(
2013. aug. 23. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Mi több mint egy évig vártunk babára, de elvesztettem azt a babát. Utána megint egy év kellett, mire jött a baba.

Én is irigy voltam mindenkire aki szült és aki terhes volt. Csak akkor tudtam örülni más örömének, amikor én is babát vártam, addig csak az a nagy fájdalom és hiányérzet volt bennem. Tudom ez gonosz dolog, de így visszagondolva is azt mondom, hogy megértem az akkori önmagamat, és hiába nem akartam, hogy bennem legyenek azok a rossz érzések, nem tudtam tenni ellene. Fájt, hogy másoknak olyan könnyen összejött, olyanoknak is, akik nem is akarták, vagy nem is értékelték. Onnantól viszont, hogy nekünk is sikerült, már nem érdekelt, nem fájt.

A babák szempontjából most is érzékenyen érint, amikor a szülők rosszul bánnak velük, fáj a szívem értük. Ez megmaradt.

Ettől nem vagy rossz ember, hogy így érzel.

2013. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!