Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ikerterhes vetélés után...

Ikerterhes vetélés után mennyi esélye van annak, hogy ismét ikrekkel leszek terhes? Volt akinél megtörtént?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Spontán estem teherbe ikrekkel, a családban egyáltalán nincs ikerterhesség. Sajnos 21 hetesen elvesztettem őket, valószínűleg méhen belüli gyulladás vagy fertőzés miatt. Eleinte féltem az ikerterhességtől, de utána túllendültem az előítéleteken, és nagy örömmel vártam már őket. Így most majdnem megszakad a szívem. 😭 Szerintetek mennyi esélye van egy újabb ikerterhességnek? Volt aki egy ilyen vetélés után ismét ikrekkel lett terhes?



2022. okt. 27. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársamnak utána csak egy lett.
2022. okt. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh ez borzasztó, kitartást nektek
2022. okt. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is spontán fogantak ikrek. A családban sem volt soha. Volt nőgyógyászati vizsgálat, amikor az orvos közölte, hogy 2 pete erik, valszeg ha akkor terhes lettem volna, ikrek lesznek. Szóval simán van esélyed.
2022. okt. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. ☹

Matematikailag elég kicsi a valószínűsége alapvetően egy spontán ikerterhességnek, egy újabbnak ugyanannál a nőnél pláne.

Meg egy ilyen vetélés után én remélném is, hogy nem lesznek újra ikrek, hisz több szempontból kockátatos alapvetően, nálad sajnos épp így is történt. ☹

2022. okt. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Anyukámék négyen vannak testvérek, két ikerpár. Nagyanyám spontán lett ikerterhes 53-ban és 55-ben, mindkétszer kétpetéjűek lettek, egy fiú, egy lány.
2022. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha ikrekkel elvetéltél, akkor miért akarsz újra ikreket?

Ismertem egy nőt, első ikerterhesség, 20 hetesen vetélés. Második ikerterheség, 20 hetesen ismét vetélés. Utána egyes terhesség, az kihordta.

2022. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék újra ikreket, mert egyébként csodálatos érzés volt, hogy 2 kis emberke fejlődik bennem, és hogy hirtelen 2 babám is lesz. Tudom, hogy komplikált, és nehéz. Maga a terhesség is, és utána is az élet 2 picivel, de én mindent megtettem volna értük. Még várom az eredményt, hogy mi okozta a vetélést, de azt mondták valószínűleg méhen belüli fertőzés. Tehát nem attól függött, hogy hány baba van bennem.

És orvost is másikat fogok keresni, mert ez a mostani nyitott méhszájjal, elvékonyodott méhnyakkal csak annyit mondott, hogy akkor 2 hét múlva menjek vissza.

2022. okt. 28. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!