Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szeretném, ha olyan Nők...

Szeretném, ha olyan Nők írnának, akik átestek korai terhességnél magzati elhalás, felszívódás tragédián. Mi után megtörtént a baj, maradtak-e illetve erősödtek-e a tünetek?

Figyelt kérdés
Mi után megtörtént a baj,és megtudtátok a dokitól,hogy a babátok már nincs meg (5-6-7-8) hetesen.Maradt-e még bármilyen tünetetek ill.erősödtek -e??? Nekem most azt mondták,hogy eltűnt a babám. (6 hetes)orvos szerint több,de tudom,h sokkal később fogant.Tehát vádligörcs,mintha megjönne érzés,bebültől hirtelen leforráztak érzés??? Volt valakinek hasonló vagy bármilyen más erős tünet utánna??? Illetve arra is kíváncsi vagyok,hogy volt-e valaki,akinek benézte az orvos??? Pl.ikerterhességnek indult,es az egyik eltűnt a másik meg még pici volt és csak később vették észre???? Köszönöm,ha minél többen megírjátok.

2019. okt. 24. 19:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Tünetekhez csatolnám még,hogy utánna még erős csík a teszten,megmaradt még a magas hő....
2019. okt. 24. 19:49
 2/10 anonim ***** válasza:
8.héten pisilés után láttam, hogy enyhén barnás a papír, bementünk azonnal ügyeletre, akkor derült ki a baj, ez pénteken volt, hétfőre volt a dokihoz időpontom a klinikán. Azt javasolták ő is nézzen meg. Ha véreznék nagyon akkor menjek be mindenképp. Hétfőre nagyon vérezni kezdtem reggel, délben műtöttek. Szerintem nézed meg magad egy másik orvossal, hátha! Én is mentem volna a dokimhoz, de hát sajnos nem jött össze. Igen sajnos még utána is voltak tünetek(megjön érzés, émelygés) mire kiürültek a hormonok, aztán fokozatosan eltűntek.
2019. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És utánna sikerült ismét teherbe esned?
2019. okt. 24. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Én márciusba vetéltem el. Már aznap ahogy nem jött meg voltak tüneteim hányinger szédülés. Uh-on nem láttak semmi életjelet azt mondták,lehet még pici,majd ismét vissza kellett mennem 2 hét múlva. Ott sem volt "életjel" majd rá pár napra megszűnt minden tünetem,ott már tudtam,hogy baj van,aztán beindult a vetélés. Szóval nekem már a baj előtt,vagyis mielőtt megtudtuk hogy baj van megszűntek a tünetek.
2019. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En majdnem 3 hetig huzztam tunetekkel es minimalisan emelkedo hcg szintel mire osszeesett a petezsak es eltunt az embrio. Mar az elso konzultacional mondta hogy 5 hetesnek nezz ki en, mondtam hogy 8 korul kell legyek es hogy akkor baj ban. Nem is feljodott tovabb a terhesseg, de nem lokodott ki es vegul csak a mutet utan 10 nappal lett negativ a tesztem es a tuneteim is a mutet utan egy hetel kezdtek fokozatosan megszuni. 3 korai vetelesem volt es a terhes tunetek a kilokodes vagy mutet utan meg jo ideig megvoltak.

Ugyhogy az hogy rosszul vagy es mindennek ellenere produkalod a terhes tuneteket sajnos semmit nem jelent.

2019. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Eros mellfajdalom volt az egyetlen tunetem, ami egyik naprol a masikra megszunt- ebbol ereztem, hogy baj van. Kesobb kiderult, hogy 4-5 hetesen megallt a fejlodesbe, de nem lokodott ki. 9 hetesen fejeztek be muszeresen.

Ez tavaly oktoberbe volt, azota ismet terhes vagyok, ezuttal minden rendben, mar 30 hetes

2019. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy megírtátok! Sajnos,én meg előtte állok.Nekem a petezsákom nőtt (17-ről 23-ra),a szikhólyagom mérete is megmaradt,de az embriót nem látta.Másfél héttel előtte még ott volt.Hát nincs sok esélyem tudom,max meg egy másik petezsákban reménykedem,amit nem vett észre.Ez persze az utólsó szalmaszál.Hétfőn kiderül minden.Ha pedig mégis vége,akkor meg az a bibi,hogy meg vagyok fázva,és így nem tudnak megműteni.Kedden 23mm volt a petezsákom és,ha még 2 hétég elhúzódik a nátha,akkor nem tudom mire számítsak.A petezsákom nő tovább vagy összeesik?Nehogy késő legyen a műtét. Utolsó,neked pedig szívből gratulálok,köszönöm,h adtál reményt.Nekem már volt egy,akit vízfejűség miatt 14 hetesen vettek el (genetikán eltérés nem volt),és most ez a második.Eléggé el vok kenődve.
2019. okt. 26. 00:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy idő után kezdett összeesni a petezsák
2019. okt. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És neked kiürült magától, vagy szükség volt küretre?
2019. okt. 26. 12:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos vége,éjjel elvetéltem.
2019. okt. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!