Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan lehet otthon beindítani...

Hogyan lehet otthon beindítani egy “vetélést”/vérzést?

Figyelt kérdés

Az első uh-n graviditás nem volt látható, akkor voltam kb 4 hetes. Most voltam a második uh-n, ahol azt mondták hogy volt terhesség, ami nem maradt meg, viszont vérzés sem jelentkezett, ezt vetélésnek vagy elhalt terhességnek nevezzük?

A dokim erről nem mondott semmit, de azt igen hogy lehet szükség lesz egy gyógykaparásra, ha nem jön meg 3 héten belül, ő is azt mondta hogy várjuk, hátha kiürül…De én nem akarok addig várni. Mivel lehet beindítani ezt a “vetélést”? Bármilyen természetes módszer? Mi ilyenkor a teendő?


2022. dec. 2. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Részvétem! Sajnos nincs biztos praktika a vetélés beindítàsàra, de pár héten belül általàban beindul magàtòl. Ami neked van, az elhalt terhessèg. Kitartàs! Nekem 10 hetesen sajonos nem èlt a babàm, ès 11 hetesen ment el otthon. Kb. egy dèlutàn-fèl èjszaka alatt. Annyit vèreztem, mint egy erős havivèrzèsnèl, ès miutàn 2 nagy darabban ,,megszültem" utàna elmúlt a fàjdalom. Kb. 2 hètig vèreztem mèg, ès heteken belül ùjra teherbe estem.
2022. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és sajnálom 😞
2022. dec. 2. 21:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó egészséget nektek!
2022. dec. 2. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre sajna nincs praktika.

Nekem a petezsák maradt üresen.

Szomszedunk nőgyógyász. Hozzá vizsgálatra nem mennék, de tanácsot szoktam kérni tőle.

Azt mondta, hogy felejtsem el, hogy beindítom. Erre nincs praktika. Ha akar beindul, ha nem akkor pedig csinálhatok bármit sem fog.


Nekem 3 hét múlva lett műtéttel befejezve.

2022. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. dec. 3. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmivel... én próbálkoztam teákkal.. forró fürdővel stb.. semmi nem használt.. Nekem a 6.héten halt el, és csak a 13.héten műtöttek, mert "kijön az magától is, nem kell siettetni, ne legyen türelmetlen stb" aztàn a műtét napjàn meg rám akadtak ki, hogy ezt nem szabadott volna ilyen sokáig halogatni 🤷🏻‍♀️ Hát kösz :D magamat kellet volna netán megműtenem?!
2022. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha magatol megindul az oke,

DE kerlek szantszandekkal minden aron eroltetve ne tegyel ennek erdekebe semmit

Nem jatek!

2022. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!