Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Végig csinálta már valaki otthon?

Végig csinálta már valaki otthon?

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki várjuk meg, hogy beinduljon aztán majd eldöntöm mikor megyek be a kórházba, amikor barabos a vér és már nagyon fáj.

Eddig mindig műtéttel lett befejzve mert nem indult meg magától, persze lehet, hogy ha akkor hónapokig várunk elindul de inkább műtét lett.

Meg ha úgyis a műtő a vége akkor miért jobb megvárni, hogy magától induljon be? Lehet, hogy végig tudom csinálni otthon? Nekem ez elég gyanús


2018. júl. 11. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor észre vettem, hogy vérzek, pedig nem is kellett vna megjöjjön elmentem orvoshoz. Azt mondta, hogy terhes voltam, de kitisztultam, nem lát semmit,nem kell műteni.

4 nappal később görcsölni kezdtem, kibukott belőlem egy tenisz labda nagyságú alvadt vércsomó. Ha nem velem történik nem hiszem el.

Egyből sürgősségi. Ott lenézően közölték, h ilyen előfordul műtét után is. Addigra megjött a korábban kért laborom így kaptam ellenanyagot meg egy másik gyógyszert. Ilyesztő volt.

2018. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki ha műtét lesz akkor 3 hónapot kell várni, ha spontán akkor meg csak 1.

De nem nagyon tudom elképzelni, hogy otthon végig tudom csináni, meg szerintem akkor is a teljes tisztulás miatt betolnának a műtőbe akkor meg minek kinlódjak otthon?

Elég furi nekem

Mondjuk ha beindul magától akkor a tágítást megúszom max ennyi hasznom van belől.

2018. júl. 11. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha magától kitisztulsz, az kevésbé viseli meg a szervezeted mint a műtét, ugyanis az olyan mintha csak erősebben menstruálnál, nincs tágítás, kaparás, gyógyszerek stb. Hamarabb lehet újra próbálkozni is. Jobb megvárni. Ha nem jön össze, sajnos műtenek úgyis, de legalább adtál esélyt.
2018. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt hittem én is, hogy megúszom a tágítást. Kiderült, hogy altatásban hegarral tágítottak. Kicsit meg is serult a mehszajam. :(
2018. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon sokan végig csináljak otthon. És bizony ez a szerencsésebb verzió, ha lehet ilyet mondani egy ilyen helyzetben.


A kérdésedben arra utalsz,hogy ez nem az első vetélésed. Szerintem az orvosod csak próbálná óvni a méhed egy újabb műtétől, hogy nehogy egy sokadik művi befejzés kárt tegyen benned és többé ne legyen esélyed.

Szerintem csak bízik benne, hogy a természet elvégzi a dolgát.

Most sem kell hónapokat várnod, ha nem indul meg hamarosan akkor befejezik.


Szívből sajnálom! :(

2018. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pénteken derült ki, hogy nincs már szívhang, hétfőn reggel kellett befeküdnöm. Naná, hogy hétfőn reggel, a betegfelvételen öntött el a vér. :(

Szombat-vasárnap egyre erősödő görcseim voltak, de nem olyan, amit ne lehetne elviselni. Tágítás nem kellett.

Előtte is volt egy missed ab, az nem indult be, ott volt tágítás, nem esett jól, de kibírható.

Laikusként semmi különbségét nem éreztem.

2018. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Atol is fugg hogy mennyire elorehaladott a terheseg. Kerdezo, hany hetes terhes vagy? Az elso ket terhessegemnel magatol beindult a folyamat es otthon csinaltam vegig. Az elso 8 het korul volt azzal kb fel napot szenvedtem, en hanytam, hideg razott, szedultem a fajdalomtol. A masodik(7het) az kb. 3 ora alatt kiurult es csak egy erosebb de periodikus alhasi gorcseim es fajdalmaim voltak. A harmadikat mutetileg kellett befejezni, mert nem tisztultam ki teljesen es folyamatos mehosszehuzzodasaim voltak, ami iszonyuan fajt jobban mint az elso alkalommal es nagyon erosen vereztem, stb.

A negyedik most volt nemreg, 6 hetesen indult be, de nem volt nagyobb fajdalmam mint egy menstruacio alkalmaval. Egyszer volt eros gorcsom es fajdalmam ami par percig tartott es utana ki is urultem es megszunt minden panaszom.

2018. júl. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Off:


#7 te jó ég! Ennyiszer ezt végig csinálni... :( szívből sajnálom! Nem kezdték még el vizsgálni mi okozza a habituális vetéléseket?

2018. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem karacsony szentesten indult meg veteles, rohantunk be korhazba, ahol azonnal elo akart jegyezni ugyeletes doki mutetre, de mivel ettem meg ilyenek ezert nem muthettek, sajat felelossegre hazajottem, mondtam majd jovok. Elmentem masik dokihoz, o meg ugy hatarozott adjunk neki idot, marmint az urulesnek.

Nekem nem volt annyira fajdalmas mint sokaknal olvasni, egy erosebb mensi de az se folyamatos gorcsokkel, vagy csak a lelki resze annyival nehezebb volt hogy a fizikai fel se tunt. Kb ket es fel hetet vereztem, urultem. Utana mar meg se jott azonnal zold utat kaptunk, 28 hetes kismama vagyok.

En igy jobban eltudtam engedni, a fizikai tisztulassal lelkileg is elgyaszoltam.

2018. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8as, dehogy nem. Kivizsgaltattam magamat teljesen, amit csak lehet megcsinaltunk a harmadik utan es semmit sem talaltak. A ferjemet is kivizsgaltak es o is rendben van.

De a terhessegeim megis szinte mar az elejetol leall a fejlodesben, egyikkel sem volt meg szivhang.

Fogalmunk sincs mi legyen, meg egyszer megprobaljuk de ha az sem sikerul, akkor el kell fogadjuk, hogy nem lesz gyerekunk. En mar lelkileg nem birok ki tobb vetelest es szerencsere a ferjem is megerto es mindenben tamogat. Szeretne gyereket, de nem barmiaron.

7es voltam

2018. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!