Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abban az esetben ha a 8....

Abban az esetben ha a 8. Héten elhal a magzat lehetséges e hogy a 12 hetes ultrahangig ez nem derül ki, viszont minden terhességi tünet megvan és látszik a méh növekedése is?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ha nincs vérzés… de jellemzően valami elindul azért.
2022. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
( a méh nem növekszik ebben az időben igazan érezhetően.. vagyis 2 terhesség alatt nem éreztem..)
2022. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én így jártam :(
2022. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 hetesen volt az első ultrahang es 6 hetesnek feleltem meg. Sajnos muvi befejezes kellett. Majd 11. Heten volt a mutet... az kb 4 het volt osszesen hogy nem elo magzat volt bennem es minden terhessegi tunetet produkaltam.

Sajnos elo fordul.


Ha az első uh rendben volt akkor ne aggodj. Nem tesz jot.

2022. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A terhességi tüneteket a HCG okozza, ami hetekig ürül. A méh növekedése értelmezhetetlen, ilyen korán még semmi sem látszik kívülről, has sincs, a méh meg aztán végképp nem mérhető, csak UH-al, ott viszont látszódna, hogy nincs szívhang.
2022. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen… és az is lehetséges, ami nálam volt, hogy semmi tüneted nincs egyáltalán mègis teljesen rendben, szépen fejlődik a baba.


Ne olvass rémtörténeteket és inkább kapcsold ki a netet. Hidd el ha olvasgatsz mindig találsz majd valamit ami félelmet kelthet benned pedig lehet semmi baj nincs. Ne stresszeld se magad se a babát feleslegesen.

2022. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!