Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pénteken 12 hetes ultrahangon...

Barby1991 kérdése:

Pénteken 12 hetes ultrahangon megálapították hogy 9 hetesen elhalt az embrió . Keddre irtak ki missed ab -ra de sajnos már péntek este 6 órakkor elkezdtem vérezni 10 órakkor meg is mütöttek . Természetes ha alig van vérzésem?

Figyelt kérdés
Meg amikor pisilek ég :( Boltba dolgozok ahol sokat kell emelni . szerintetek mikor menjek vissza dolgozni 6 hét?
2016. ápr. 4. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt előreláthatólag senki nem tudja neked megmondani. Nekem is volt missed abom szintén a 12. héten állapították meg hogy 8 hetesen elhalt. 2 nap múlva műtöttek. Nekem annyi volt a szerencsém, hogy pedagógus vagyok és épp a nyári szabadságomat töltöttem itthon (jó kis szabadság), de én már 3 hét után mentem dolgozni, addigra talán enyhült a fájdalom fizikai része, sokat görcsölt a hasam, 1-2 hét eléggé rossz volt, nem tudtam semmit csinálni, és én 2 hétig véreztem utána. De szerintem 6 hét nem kell hozzá. A lelki részéről nem beszélnék, mert az még mos is rettentően fáj, hogy 8 hónapja volt és úgy is hogy most újra babát várok.

Kitartás!

2016. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mikor mehetsz vissza dolgozni, itt senki nem fogja tudni megmondani. Az orvosokat kérdezd meg. (Valószínűleg köztük se lesz kettő, aki ugyanazt mondja...) Ne akarj túl korán visszamenni, mert nekem sikerült felszakítani a "sebet" egy viszonylag könnyű fizikai munkával.

Ami a vérzést illeti: nekem is a 13. héten volt missed ab-om, bár én nem véreztem előtte. Utána elég erősen véreztem, másnap épp hogy csak (1 betét), harmadnap már csak tisztasági betét kellett. Utána vagy két hétig barnázgattam, de nagyon gyengén.

Nekem is a pisilés volt a legkellemetlenebb, olyan érzés volt, mintha kiszakadna az egész belsőm, ahogy kiürült a hólyagom.

Ha aggódsz, vagy valamiben nem vagy biztos, nyugodtan hívd fel az orvosodat, egy telefont megér.

2016. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most voltam az orvosomnál jövöhét kedden kell vissza mennem hozzá addig táppénz . a görcsölés és pisilésnél az égő érzés állitólag természetes :/
2016. ápr. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!