Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 2 hete nem jött meg 4 tesztem...

2 hete nem jött meg 4 tesztem pozitív ( egyre erősebb csík) ma délután alvás után először csak rózsaszínes utána piros vérzésem volt meg egy kis darab alvadt vér darab. Azóta semmi. Hasam nem görcsöl. Valaki járt így? Vetélés lett a vége.

Figyelt kérdés
Orvoshoz jövőhétre van időpontom.

#vetélés #Jártmárígyvalaki
2023. febr. 6. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék az ügyeletre, időpont ide vagy oda!
2023. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz 🥺

Majd írd meg mi lett.

2023. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez még nem vetélés.


Én vetéltem el 6 hetesen, akkor már nem csak egy kis alvadt vérdarab és némi vér jön, hanem vérzel erősen 2-3 napig, mint egy durvább mentruációnál, görcsölsz és érzed, mikor kicsúszik a, petezsák.


Nem is értem, miért nem mész ezzel ügyeletre, hogy nézzenek meg, ennyire mindegy neked?

2023. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ügyelet



Engem konkrétam elöntött a vér


De kegyetlenül



Mégis minden rendben

2023. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért nem szaladtam ügyeletre mert ez kb 5 perc alatt elmúlt görcsöm nincs és azóta nem vérzek. De köszönöm a válaszokat mindenkinek🙂
2023. febr. 6. 21:11
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez a terhességem így indult, először egy kis gombostűfejnyi darabka jött, legközelebb már akkora, mint a hüvelykujjam körme, a legdurvább a tenyérnyi volt. Minden alkalommal rohantam be az ügyeletre. Most a 20. hétben vagyok.
2023. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kiderült nálad hogy mi okozta??
2023. febr. 6. 21:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, először hematómàt láttak a petezsák alatt, aztán az felszívódott szerencsére. Utána a következő vérzésnél már nem volt hematóma, keresgélték mi lehet, a placentám érinti a méhszájat.
2023. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

4. Vagyok


Nekem is hematóma volt


Kaptam infúziót, vérzéscsillapítóval

Inkekciókat


És 2 hetet terhespatológián vendégeskedtem.

(11 hetesen véreztem be)

2023. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hűha... Hát kívánom h mostmár legyen zökkenő mentes a babavárásod és sok egészséget nektek
2023. febr. 6. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!