Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az orgazmus miatt el lehet...

Az orgazmus miatt el lehet vetélni?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt javasolta, hogy ne legyünk együtt a párommal a 12. Hétig (most 7 hetes vagyok még csak), és ehhez tartjuk is magunkat. Ennek ellenére sorozatban van orgazmusom álmomban… és mindig arra ébredek fel, hogy fáj az alhasam. Kicsit kétségbe vagyok esve, mert ezt nem én irányítom, és félek, hogy emiatt lesz baja a magzatnak (sajnos már volt egy vetélésem). Szerintetek? Az orvosommal majd csak egy hét múlva találkozok.

2023. febr. 9. 05:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Az a terhesség, ami elmegy az orgazmustól, az magától is elment volna. Nem lehet.
2023. febr. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De akkor másnak is előfordul, hogy közvetlenül utána kicsit tényleg görcsöl a méhe? Ugye ezt alaphelyzetben nem fájdalomként éli meg az ember, de én most várandósan ilyen mensi görcsnek érzem, és ez az, ami igazán aggaszt:(
2023. febr. 9. 05:46
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Az orgazmus méhösszehúzódást okoz és mint ilyen, bizony megindithatja a szulest, vagy vetélést okozhat. Ha az orvos azt mondta, ne élj némi életet, akkor azt tartsd be. Az álmokkal nem tudsz mit kezdeni.
2023. febr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
18%
Persze, nyilván sorozatban van orgazmusod álmodban. XD
2023. febr. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Igazából sajnos nem tudsz mit tenni. Én azon a véleményen vagyok, hogy ha minden rendben, nem fog semmit okozni. Szedj magnéziumot. Szerintem az orvos is csak elővigyázatossagból javasolta a előző vetélés miatt.

Ja és persze a legfontosabb a pozitív gondolkodás, semmiképp ne gondolj arra, hogy rossz vége lehet.

2023. febr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A 4.válaszolónak: nem tudom, hogy mi ilyen hihetetlen ebben:D jó, elnézést, lehet rosszul fogalmaztam. Nem nap mint nap, de pl ebben a másfél hétben többször is előfordult. Csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ez nem egyedi eset.
2023. febr. 9. 06:20
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Az első terhességemben előfordult ilyen, hogy orgazmus után görcsölt a hasam, nem lett semmi baj, 41 hetesen született meg.

Most a placentám közel van a méhszájhoz, le vagyunk tiltva mindenről, de én is gyakran ébredek orgazmusra, ez ellen nem tudok úgyse mit tenni. Az elején amikor még érintette a méhszájat, ilyenkor véreztem is, de szerencsére a baba még bent van, most vagyunk a 20. hétben.

2023. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván nem véletlen nem javasolta, de mivel nem akaratlagos nem tudsz mit csinálni csak reménykedni hogy nem okoz gondot.
2023. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!