Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ikerterhességnél mennyi idő...

Ikerterhességnél mennyi idő még felszívódik az elhalt baba ? Lehet baja az egészségesnek?

Figyelt kérdés

10+4 napos terhes vagyok.

Úgy volt hármasikreket várok egészen tegnapig ....

Tegnap voltam UH-gon és kiderült,hogy kettő elhalt 🙁

8dikán kell vissza mennem kontrollra. Szerintetek felszívódik a kettő?


2023. febr. 24. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Fel. Sokkal több terhesség indul ikerterhességnek, mint amennyi iker születik.
2023. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam sajnos, 7 hetesen voltam először UH-n, ott már csak 1 üres petezsák és 1 élő embrió volt látható. A petezsák idővel felszívódott,nem lett gond.

39 hkm

2023. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom.

Az elso terhessegem kettő petezsakkal indult, két szivhang lett de nagyon hamar már csak egy volt. kb 12.heten már csak egy beverzesnek tűnő árnyék volt és megszültem rendesen a kisfiamat.


A harmadik terhességem ikreknek indult. Az elejétől kezdve voltak problémáim, valahol éreztem is, hogy, ennek nem lesz jó vége. Ennek ellenére úgy tűnt, nem jók a megerzeseim.. minden rendben van.. ez ment a 7.hetig. Akkor begorcsoltem, elmentem orvoshoz és ott látszott, hogy az egyik embrio már nem nőtt, csak egy szivhang volt. 9.het vegen már nem volt sajnos egy szivhang sem :( 10h4n műtéttel be kellett fejezni.

Nem derült ki sosem mi volt az oka.

Gondolom kaptal most progeszteront. Szedd és pihenj.

2023. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
9 hetesen még ketten voltak.12 hetesen már nem volt meg az egyik baba. Nem éreztem semmit, gond nélkül felszívódott. A kislányom egészségesen megszületett.
2023. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem kaptam rá semmit..

Sajnos nekem sem derült ki az oka

2023. febr. 25. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De ne aggódj, általában egyik minden probléma nélkül megszületik. Ne stresszelj.
2023. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tényleg semmi probléma nincs .

Szívódik fel a másik kettő...

Aki megmaradt azzal teljesen jó minden .

2023. márc. 9. 08:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper hir 🫶 vigyázz rá. pihenj
2023. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!