Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy ikerterhességnél a...

Ha egy ikerterhességnél a nagyobb baba hal el akkor lehet baja a kisebbnek?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos ez történt. 10 nap különbséggel fogantak, a nagyobb baba még növekszik, bár lassabban és szívhang nincs. Lehet baja a kisebbik magzatnak? Nagyon félek, hogy kilökődik és magával viszi a kicsit is, aki a doktor szerint egészséges.
2020. máj. 16. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet. Barmi lehet
2020. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet a nagyobbat kivenni már? Redukálni a terhességet.
2020. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy? Nalunk a terhespatologian fekudt ket ilyen lany is,az egeszseges baba novekedett tovabb,ugy tudom mindkettonek megmaradt,de minden nap uh volt ,igy szulesig bentfekves....
2020. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
7 hetesnek felel meg a kicsi, a nagy 8-nak, hétfőn megyek vissza, utána pedig csak egy hónap múlva.
2020. máj. 16. 12:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Húha drukkolok. Nekem van ismerősöm aki így hordott ki terhességet, de ott félidőben halt meg az egyik kicsi. Ő végig kórházban feküdt, valamilyen műtétet végrehajtottak rajta, annak érdekében, hogy ne okozzon ez problémát de ki nem tudtak venni a magzatot. Durva menet volt. Ilyen kis terhességnél meg nem hallottam ilyen esetről.
2020. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok. Hatha kisterhesen az elhalt magzat felszivodik es nem okoz gondot.
2020. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvasom, hogy felszívódik. De nekem még növekszik, szóval nem tudom. Vagy lehet, hogy több időnek kell eltelnie.
2020. máj. 16. 15:04
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Én 31 évvel ezelőtt születtem, akkor még sokkal gyengébb minőségű volt az ultrahang, így nem látták, hogy mi is ketten voltunk. Amikor megszülettem, akkor mondták anyukámnak, hogy eredetileg ketten voltunk. Arra sajnos nem emlékszem, hogy hány hetesen halt el. De anyukám az egész terhessége alatt azt hitte, hogy egyedül vagyok.
2020. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan voltam,mint most te ,de ők kb. egyformák voltak. 8. héten az egyiknek nem volt szív hangja,a másik meg a teljesen egészséges 14 hónapos kislányom,aki most itt játszik mellettem. A tesója gond nélkül felszívódott. Ugyanígy volt anyukámnál is ott én maradtam meg a tesóm felszívódott.
2020. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mennyi időbe telik amíg felszívódik? Engem csak az aggaszt, hogy 1 hét alatt valamennyit még nőtt is.
2020. máj. 17. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!