Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai vetélés után mire...

Korai vetélés után mire figyeljek? (Fizikailag) És lehet rossz helyen volt beágyazodva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendes utolsó menszesz szerint 6hetes voltam, de UH-n nem találták. Csak itthoni tesztek és a kórházi labor mutatta ki, és már igencsak jöttek a terhes tünetek. Az orvos nem volt biztató, mert csak foltokat látott a méhemen mást nem. Azt mondta lehet felszívódott.

Az utolsó hüvelyi UH után azonban vérzés lett, pár órával később elment. Láttam ahogy távozott belőlem. Úgyhogy valahol mégis ott volt. 😔 Azóta menstruáció szerű de néha kicsit erősebb vérzés van.

Telefonon annyit mondtak a kórházból hogy nem kell bemennem, ilyen korai vetélés lezajlik természetesen. Ha a vérzés nem múlik egy hét múlva sem, akkor viszont menjek, meg ha szeretnék miután elmúlt egy ellenőrzésre.


A kérdésem az, hogy van valami amire figyelnem kell? Olvastam a témában, de annyi az információ hogy elveszek köztük. Lényegében a testemnek mivel ilyen korai, most olyan mintha csak egy menstruáció lenne? Mármint pl fürödhetek meleg vízben (a lelkemnek jót tenne, nekem a fürdés nyugtató, de nem tudom szabad-e stb) és ha elmúlt a vérzés már nyugodtan próbálkozhatunk babaügyben?


Illetve azon morfondirozok hogy vajon véletlen-e hogy pont UH után ment el, vagy lehetséges hogy köze van hozzá? Elég sokáig kereste az orvos, kellemetlen érzés volt a vizsgálat. Lehet hogy a méhszaj közelében volt beágyazodva és azért nem látták? Bár úgy sejtem egészséges terhesség vége nem lehet Uh-tól.


Bocsánat ha butaságot kérdezek, csak nem értem, keresem az okokat. És szeretnék fizikailag is jól lenni, ezért kérnék tanácsot mit nem lehet ilyenkor egy ideig. Köszönöm a tanácsokat



2023. ápr. 2. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Igen butaságokat kérdezel, és az okokat is felesleges keresgélned.

Kb a nők 3/4ével megtörténik ez. Ok nélkül.


Ha nem vérzel, utána mehet a kádfürdő és a próbalkozás is. Ennél jobban felesleges ezzel foglalkozni.


Nekem 3x volt ilyen.


(Az meg szinte kizárt, hogy a vérzéssel bárminek a távozását láttad. Max alvadtvér darab volt. Ha uh-n nem látszott semmi, akkor mi távozott volna?)

2023. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell figyelni semmire. Marmint persze ha nem vagy jol, pihenj, amennyit tudsz. De ilyenkor nincs mas teendo.


Es nem, nem az uh-tol vetelsz el, kulonben akkor egy gyerek se szuletne meg.

Ez egy olyan dolog, amirol senki nem tehet meg ilyenkor. Nincs is nagyon beleszolasunk, meg az orvosoknak sem sokszor.

Nem lett volna eletkepes, gondolj erre.

2023. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Friss még, valószínűleg azért keresem az okokat.Biztos összeszedem majd magam, minden szempontból.


(Ami távozott alvadt vér darabkák között, az egy nagyon nagyon picike hússzínű buborékszerű valami.)

2023. ápr. 2. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanígy jártam.

Mindent ugyanúgy csinálhatsz.. kicsit hosszabb vérzésre számíts, illetve a következő menstruációd késhet.

Azért a következő vérzést várjátok meg a próbálkozással hogy lásd minden helyre állt.

A vérzés elmúltával nekem csináltak vérvételt és vizeletvizsgálatot.

Ne keress okokat, ne ess abba a hibába amibe én, mert nagyon könnyű lelkileg mélyre süllyedni ilyenkor..

2023. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!