Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egynapos műtétre kell valamit...

Egynapos műtétre kell valamit vinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Sajnos meghalt a baba 8 hetesen és holnap lesz a tehesseg befejezése műtéttel. De azt elfelejtettem megkérdezni kell-e vinnem valamit a papírokon kívül.
2023. ápr. 4. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Papucs, zokni, hálóing, betét.
2023. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem papucsot kellett, műtét utánra törölköző/tusfürdő ha zuhanyozni akartam volna, meg betét.

Illetve enni inni, mert 2 órát kellett aludnom, utána enni inni és csak akkor engedtek haza. De persze ezt nem mondták, csak vizem volt, így haza se akartak engedni 🙄

2023. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2es, és nem adtak enni?? Az nem semmi. Hol volt ez?

Szekszárdon sem engedtek addig haza, amíg nem ettem, de hoztak enni egy szó nélkül, fel sem merült, hogy nekem kéne gondoskodnom ételről.

2023. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3!

Székesfehérvár.

Egy pohár vizet sem kaptam.

(A bánásmódról meg inkább nem is írok 🤬)

2#

2023. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem Mezőtúron műtöttek még ‘19-ben, se innom, se ennem nem kellett a műtét után. Mehettem haza.

#1

2023. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Szegeden volt.


Mi nem szegediek vagyunk, de oda tartozom. Reggel mentem este jöhettem haza, ilyen "kis" terhességgel nem kellett benn aludni. (nekem is 8 hetes volt)


Adtak enni és nem vittem evőeszközöket, szóval kaptam eldobhatót.

Vittem betétet, wcpapírt, kényelmes ruhát innivalót, kekszet, + 1 fehérneműt, papucsot papírokat, törölközőt (de az nem kellett végül)


Borzalmas volt egyébként... :( gyűlöltem minden percét és azóta sem tudom megérteni miért kellett ezt átélnem

2023. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Papucs, betét, törülköző, bugyi, hálóinget ad a kórház, legalábbis Egerben. A műtétre is a kórházi hálóingben vittek be.

A műtét után legyen nálad víz, valami ennivaló, mert előtte már sem enni, sem inni nem lehet, de utána jól tud esni, főleg ha sokat kell várni a műtétre.

2023. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Esztergom:


Enni-inni ( attól függ hol vagy a műtéti rendben, nem biztos hogy jàr étkezés vagy egyáltalán meg akarnád enni)

Ehhez evőeszköz, pohár

Törölköző, tusfürdő, hátha eléggé olyan leszel.

Hàlóing, amiben műtenek, papucs

2023. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jah persze váltás bugyi betét
2023. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

2019 Péterfy (BP)

Papucs, betét, bugyi, papírok, töltő, tusfurdo.

Reggel mentem, délután 2kor mehettem haza.

Nem tudom nálatok hogy van de egyedül nem mehetsz haza,igy vinni kell egy kísérot.

Pokol volt mert azt hittek elvetettem... És amelyik barom azt hitte az úgy beszélt velem mint 1 kutyával...

2023. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!